Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is aggódtok? Féltek a...

Ti is aggódtok? Féltek a vizsgálatok eredményeitől? Van aki fel tudott hagyni az aggodalommal?

Figyelt kérdés
Először attól féltem, hogy fog-e verni a szíve. Most hogy milyen lesz a 12. heti genetikai UH eredménye? Aztán majd a 16. heti UH-é? Hogy ki fogom-e tudni hordani? Egészségesen születik-e majd? És így tovább....
2013. ápr. 4. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól az anyaság. Ez soha nem fog elmúlni, aggódunk, amíg élünk.
2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen:) Ez az anyaság;) Most már érted,hogy anyád miért akadt ki anno 5 perc késésért....:D
2013. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. :) Az első terhességemnél egyáltalán nem jutott eszembe, hogy baj lehet. Nem is tudtam, hogy milyen bajok lehetnek, de most mindenen aggódom...
2013. ápr. 4. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is második terhességem, és szerintem én most lazábban kezelem/kezeltem, mint az elsőt. Ott elkövettem a hibát, hogy mindennek utána jártam, olvasgattam a neten, jól beparáztattam magam. Most nem estem ebbe a hibába. Mondjuk egy 3 éves mellett már nem is igazán van rá időm.

A lányommal vészesebben indult a dolog, vérezgettem az elején, most szerencsére minden rendben volt.

Így a finish-ben kicsit izgulok, hogy vajon hogyan kezdődik majd az utolsó nagy menet. Várom, hogy úgy, mint az elsőnél, de biztos nem úgy fog. :)

2013. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 12. hétig paráztam, ne legyen semmi baj. Utána teljesen lenyugodtam, tudtam, hogy minden rendben lesz, jók voltak ez eredmények. Már az AFP nél nem paráztam. Ugyanúgy fogom szeretni ha beteg lesz stb... :)

Ahogy telik az idő egyre kevesebbet parázok :) Szüléstől nem félek. Bár én túl optimista vagyok, de eddig nem okozott problémát :)

Boldog Babavárást mindenkinek :)

29hkm :)

2013. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 12 hetesig, paráztam mindenen:-))) Mostmár érzem hogy nem lehet baj, és így is kell hozzáálni. A sok idegeskedés árthat a picinek ha túlzásba visszük. Én mindig erre gondolok és "leállítom" magam:-)) 16hkm. Boldog nyugodt babavárást!
2013. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!