Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért küzdök állandó aggodalom...

Miért küzdök állandó aggodalommal, és miért van rossz érzésem? Ez normális?

Figyelt kérdés
37hetes kismami vagyok, és nagyon nyugtalan, hogy valami baja van a kisbabynknek.Mindenki azt mondja, hogy hesselgessem el a gondolataimat erről, mert bevonzom a rosszat, de NEM TUDOM!Nagyon aggódom érte, és nem is mozog annyit, mint ezelőtt, inkább a keményedéseim többek..Ha valami gond lenne vele, jelezne nekem?Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 28. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nyugodj meg, az idegesség a legrosszabb amit tehetsz. Lehet, hogy a szüléstől félsz? Ha igen olvass utána és készülj fel rá. Én még a szemöldökszedésnél is kb. sírok, de a szülésnél még csak érzéstelenítőt sem kaptam és nagyon jól bírtam. Szóval túl lehet élni. És az a gondolat legyen inkább afejedben ha aggódni kezdenél, hogy milyen szép is lesz a babád és hogy minden rendben lesz. az egész hozzáállás kérdése.

Azért mozog kevesebbet mert kicsi a hely már neki, ne aggódj, ez mindenkinél így van.

A lényeg: nyugi, már nincs sok hátra és jön a babád!

Könnyű szülést és jó babázást! addig is kitartás4

2008. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez normális, hisz már nagyon közel vagy a szüléshez. Tudat alatt is doglozik az agy, megváltozik az életed.

Azért mozog kevesebbet, mert már nincs annyi helye. Ne félj, ez normális. Ugyanúgy normális a keményedés is, már jóslófájások, teljesen rendben van, hogy érzed. Ha gond lenne, tudnád, hisz most voltál gondolom a 36 hetes vizsgálaton, és biztos minden oké volt.

Ne félj, tényleg nagy úr az agy, a tested engedelmeskedik neki:-)

Foglald le magad, gondolj direkt másra, keress társaságot:-)

(pl írhatsz nekem is priviben, szivesen levelezek veled, és próbálok segíteni gondolatelterlni:-)

2008. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!