Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a haematóma?

Mit jelent a haematóma?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál,6 hetes vagyok,az uh leletemre ezt irta:Szab.pzs.-ban élő embrió,CRL:2mm,pzs mellett kis subcoriális haematóma.Irt fel Duphaston 10 mg-ot,továbbá szedem az elevitet,és a magne b6ot.Sok pihenést javasolt,ugye nem lesz baja a babának?
2009. szept. 21. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Haematoma= vérömleny Tényleg tessék sokat pihenni, ami fekvésből álljon!!! És ne idegeskedj!
2009. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én külföldön vártam a babám, hasonló tünetem volt. Nem kaptam rá semmit, elintézték annyival, hogy majd felszívódik és ráadásul fizikai munkát végeztem. Problémamentes terhességem volt, gyors szülésem és van egy egészséges fiam.

Nem azt akarom mondani, hogy ne vigyázz magadra és ne pihengess, hanem hogy nem lesz semmi baj és ne idegeskedj!

2009. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,felvett táppénzre már,ami kicsit meglepett,igy tudok sokat pihenni.
2009. szept. 21. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt vérömleny a pici mellett. sok-sok pihenés, fizikai kímélet és ugyanazokat szedtem mint te. a vérömleny szépen felszívódik vagy barnás vérzéssel távozik. ha ilyet tapasztalsz menj el újra az orvoshoz.

ha ezeket betartod minden rendben lesz!

2009. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!