Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haematoma mellet mennyi az...

Haematoma mellet mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, szombat óta barnázok. Hétfőn a petezsák alatt egy haematomát találtak. Az ürülhet kifele? Szedek Utrogestant és Rutascorbint. Fekszek folyamatosan.
2010. júl. 16. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:

9-11 hét között volt hameatómám, barnázással kezdődött, pihentem és felszívodott.

Nem szedtem semmit, csak c vitamint.

a lányom 16 hós:-)))

2010. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 6 hetesen vették észre,duphastont kellett szednem.8 hetesen bevéreztem kicsit(akkor ürült ki),de nem lett semmi baj,most itt alszik a kiságyában a 9 hetes csajom:-)
2010. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj nem lesz semmi baj csak pihenj sokat!

Nekem is volt 6 hetesen a petezsák mellett 12X9 mm.Én véreztem azt hitem elvetéltem

Utrogestánt szedtem és pihentem(Akkor az első lányom 9 hónapos volt)ahogy tudtam!

Egy hét alatt fel szívódott és azóta már 9 hónapos!

Nem lesz semmi baj! A babának semmi baja! Fel fog szívódni ne idegeskedj!

Boldog babavárást!

Ja nekem az orvosom azt mondta a pihenés az ilyen esetbe csakis és kizárólag a fekvés!!!!!!!!!!!

2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Elég zavarosan írtam az egyik részt! Tehát 1 hét alatt felszívódott a haematoma és a kislányom egészségesen született és már 9 hónapos nagylány ö is!
2010. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is véreztem hematóma miatt az 5-7.héten.Kaptam rutascorbint és használtam ultragostan hüvelykúpot(ezt egyébként is kaptam).Most 2 éves a fiam.Ja és nem pihentem túl sokat!De ajánlott!Ne idegeskedj minden rendben lesz!
2010. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.
2010. júl. 16. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem a 13. héten kezdődött barnázással,4 kórházban ttöltött hét után elveszítettem a kisfiamat!:( De látod a legtöbb kismamánál elmúlt.Biztos rendben lesz minden,gondolkozz pozitívan!
2010. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó de neked is haematoma miatt volt barnázás?
2010. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valószínű, attól van. De ki tudja?
2010. júl. 16. 16:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen lett hematómám, 2 hétig nőtt közben folyamatosan barnáztam. Aztán felszívódott. Rutascorbint és antibiotikumot kaptam. Nagyon meg voltam ijedve, hetente legalább 2-szer mentem dokihoz. De már 2,5 éves a csajszikám. :)
2010. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!