Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismama ruhákat hordtat...

Milyen kismama ruhákat hordtatok nyáron és hol vettétek (akinek már volt nagyobb hasa nyáron)?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem egy hatalmas nagy probléma, de próbálnék szép lassan vásárolni hogy ne egyszerre kelljen mindent dehát 38-40 es méret vagyok egy szoknyát vagy normális térdnacit vagy ruhát nem találok ami terhes ruha lenne kifejezetten. Voltam a h&m.ben semmi...egy ruha volt 8000 körül, a c&a-ban semmi nyári csak hosszú nacik, hosszú felsők (mellesleg marha drágán). Olyan alkat vagyok hogy nem hízok csak hasra tehát nekem nem jó ha veszek normál ruhát csak nagyobb méretben mert az mindenhol nagy rám csak hasban feszül mondjuk. Első két babámmal nyáron lettem terhes (még nem volt hasam) és az őszbe télbe mentünk bele úgy szültem tavasszal akkor még végig hosszú farmert hosszú kord naci hosszú felsőket, kabátot kardigánokat hordtam. Azok MOST még nagyok. Help.
2013. ápr. 5. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
H&M-ben vettem maminacit,meg 2 pólót,tescoban ruhát,gumírozott mellrésszel,alul pedig bő volt. Mondjuk az lengébb jóval,nem egy átmeneti darab. Ilyen rucikból vettem többet,mert én a bazi nagy melegben voltam nagy pocakos,szeptemberre voltam kiírva,végül október elején szültem,mindegy. Én sima cicanacit hordtam,hosszabb felsőkkel,ilyet bárhol kapsz,most úgyis divat a bő póló,a cicanadrág pedig olcsó. Mondjuk jó lenne tudni,hogy milyen a stílusod.
2013. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem se, vettem egyet télen leárazva a tavalyi kollekcióból, 8-9 hétig tök jó volt méretre, most már kezd kicsi lenni. ugyanígy vettem nyári felsőket is leárazva, már most kicsik, pedig még nincs is itt a szezonja. szóval, én eldöntöttem, h ennél lényegesen nagyobb ráhagyással és last minute-ben fogok utazni. nem április-májusnban, hanem májsu-júniusban fogom megveni a nyáriakat fokozatosan, h kitartsanak. amúgy túl sokat nem veszek én sem. ha harmadik baba, akkor a régieket nem tudod hordani? én kaptam iskettőt a sógornőmtől, 7 éve volt terhes, nem a legújabb divat, de boltba, hétköznapokra simán jók. orvoshoz meg bevetem az egyetlent, amit úgy vettem és szerintem is jól néz ki.
2013. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ősszel télen tavasszal voltam pocis azok mind hosszú és vastag ruhák. Barátnőim mind nagyobb méretek vagy jóval kisebbek mint én.

Az a baj a tunika és cicanaci kombóval hogy nekem annyira nem áll jól valahogy, nem terhesen se tudom hordani én olyan egyenes fazon vagyok nincs derekam és abban még olyan csíkszerűbbnek tűnik. Viszonylag magas is vagyok amúgy.

2013. ápr. 5. 21:48
 14/16 anonim ***** válasza:

Kifejezetten kismamaruhám nem volt egyik terhességem alatt sem, csak olyan szabásúakat vettem, amik mell alatt bővülnek, pl. a Mango-ban. De én simán felvettem a rendes szűk felsőket is, ami pedig rövid volt, ahhoz bandázst vettem.

Volt 2 nadrágom, aminek ilyen a szabása: [link] ezeket aukciós oldalon vettem kb. féláron, ill. olyan térdnacikat vettem a kínaiban, amiknek hasonló a derékszabása.

Többször is megdicsértek, hogy milyen jól öltözöm, nem olyan "kismamásan" :)

2013. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én turiban vettem pár cuccot. Egy farmerszoknyára én is vadászok. Mivel max. 2-3 hónapig kell használni felesleges 10e-ket költeni rá.
2013. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!