Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki h terhes...

Húhaa kérdése:

Most derült ki h terhes vagyok, tehát maximum négy hetes. Holnap mennék termálfürdőbe, de nem tudom, hogy szabad -e?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
NEM! alhasi vérbőséget okoz, ami vetélést okoz.
2013. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi képpen nem ajánlott a meleg (főleg termál) víz,ülőfürdő,mert alhasi vérbőséget és ezáltal vetélést idézhet elő.Én kihagynám a helyedben a holnapi termálfürdőt!!!
2013. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem javasolt, de egyéni para függvénye. A melegvíz vérbőséget okoz, a fertőzésveszély miatt sem ajánlják és a termálfürdők ásványi anyag tartalma miatt sem (ezt nem tudom, hogyan hatna, de ki szokták írni termálfürdőkben).
2013. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem is csak a vetélés, mert ha nem mész nagyon meleg vízbe, nem lehet bajod, ill. nem lehetNE, de sokkal fogékonyabbak vagyunk a fertőzésekre, én nem ajánlom! főleg nem ilyen friss terhességnél.
2013. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók mindent jól leírtak, fogadd meg a tanácsunkat, ha ezt a babát nagyon szeretnéd ,akkor ne menj termálfürdőbe. Menjetek el egy sóbarlangba:)
2013. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad! A fürdőkben ki is szokták írni az ellenjavallatoknál.
2013. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok orvos, de pl. nekem a vérnyomásom is változott a terhesség alatt. És ugye vérnyomásproblémákkal se ajánlják a termálfürdőket. Szóval ez is egy indok sztem, ami miatt ne. Ráadásul én úgy tudom, hogy otthon se ajánlott a forró vizes kádfürdő.
2013. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kb 4 hetes voltam mikor wellness hétvégén voltunk a párommal, és folyamatosan a forró vízben csücsültünk, nem tudtam még a babáról. Ha tudtam volna róla nem mentem volna bele a vízbe...Egyébként hála az égnek semmi baj nem lett belőle...szerencsére nagyon meg akar születni ez a baba...:)
2013. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se tudtam h terhes vagyok.Balatonon voltunk egy hétig!Ivás cigizés bulizás!Termál szauna forró víz stb.Haza jöttünk rá 3napra rosszul lettem kiderült 6hetes terhes vagyok:)!még kilenc nap és megszületik a kis drágánk:)!
2013. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!