Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarom már ennyire,...

Miért akarom már ennyire, hogy megszülessen?

Figyelt kérdés

Annyira várom már, hogy megszülessen a babám! Még korai lenne nagyon, meg rosszat sem akarok neki, de már annyira babáznék, anyáskodnék, stb. Most csak dolgozni járok, házimunka, még semmi babás dolog. Hogyan tűnhetne rövidebbnek és gyorsabbnak az idő?

Köszönöm előre is a normális válaszokat!

19+2 hkm



2013. ápr. 8. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hgoy akarod hogy megszülessen, de szerintem most próbáld meg azzal kiélni a babázhatnékodat, hogy énekelsz beszélsz hozzá és érezni fogod ahogy mozgolódik odabent. Nemsokára túl leszel a felénél onnan már gyorsabban mennek majd a hetek. de ne sürgesd ne akard hogy hamarabb jöjjön, a fiam "csak" egy hónappal jött hamarabb mint a kiírt de rossz volt lélegeztető gépen inkubátorban látni először. 6 napig kézbe sem vettem nem szoptathattam. Fejtem és fejtem és fejtem... Inkább azért izgulj hogy minél tovább bentmaradjon, hogy tuti minden rendben legyen. Ne aggódj hamar itt lesz az az idő is amikor azt mondod majd de jó volt amig odabentről rugdosott valaki! Nekem ez hiányzik a legjobban a terhességből! bldog babavárást!
2013. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretném ha már megszületne,mondjuk én már a 38. hétben járok.Tök normális amit érzel,de inkább arra koncentrálj,hogy még jó sokáig bent maradjon.Gyorsan el fog telni majd meglátod!A 20. hét környékén nekem is megállt az idő.
2013. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Kedves 2., neked mikor indult be megint az idő?
2013. ápr. 8. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Próbáld meg még egy ideig kicsit másfelé terelni a gondolataidat. Tudom, iszonyat nehéz, de muszáj. Én is nagyon türelmetlen voltam végig, siettettem az időt, ráadásul én nagyon nem szerettem terhes lenni, igazán terhes volt, minden negatívum összejött, ami egy terhesség alatt összejöhet (a cukron kívül). Alig vártam, hogy vége legyen és már babázni akartam, látni akartam a "miértjét" a sok áldozatnak. Sajnos a 29. héten megindult a szülés, kórházba kerültem, infúzióra raktak. Akkor fordult meg bennem valami. Imádkoztam, hogy még legalább pár hétig maradjon bent, hogy ne legyen semmi baja. Csak feküdnöm volt szabad, és minden napért hálát adtam, amit bent tölt még a kisfiam és érzem, hogy rúdogdos. Magamat hibáztattam, hogy bevonzottam a rosszat, biztos megérezte, hogy nem szeretem, hogy bent van, azt akarom, hogy végre kijöjjön. Megszerettem a pocakomat is (pedig ugye azért a végén már elég kényelmetlen volt). Végül betöltött 37. héten született meg makk egészségesen, jól kibekkeltük azt a 8 hetet.


Szóval örülj amíg bent van, élvezd ki a várandóság minden percét, de tereld el erről a gondolataidat. Tudom, hogy nem ettől indult be a szülésem, de nagyon bűntudatom volt miatta. :)

2013. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!2es vagyok!úgy a 23-24. héttől,mert azt már nagyon vártam,hogy az egy nagy mérföldkő!Utána már azon kaptam magam,hogy a 30. hetet taposom.Akkor kicsit a 34-36. hét között megint cammogott az idő,most meg hűűű mindjárt szülök.Nekem programozott császár lesz,tehát ha 22-ig nem indul magától,akkor tuti megszületik.Boldog babavárást és élvezd ki,mert ez egy szuper időszak!!!!
2013. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!