Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a Jahn Ferencbe szült...

Aki a Jahn Ferencbe szült vagy fog szülni kihez járt? Meg voltatok elégedve vele? Mi mostanába a helyzed a dokikat ill. a korházat illetően?

Figyelt kérdés
Nekem nincs fogadott dokim de én is oda megyekszülni.Írtátok egy páran előző kérdésekbe ,hogy rendesek voltak.Mik a tapasztalatok.?Nevekre is szükségem lenne.Köszi
2009. szept. 22. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dr Tarcheh Viktornál szültem, fogadott dokim volt, nagyon rendben volt minden!

Első babámat is itt szültem, de az a doki már nem itt dolgozik.

2009. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Dr. Séra Péternél szültem az első babámat is, most is nála fogok szülni.

2009. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia Én ugyan még nem szültem de Dr Fekete Tamás a dokim.Nálla is fogok szülni barátnőm is őt ajánlotta meg az anyukája meg egy páran...:-))

nagyon jó orvos és az aszisztense is nagyon jó szülésznő.

Csak dicsérni tudom végtelenül kedvesek türelmesek alaposak aranyosak.

2009. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr Weidner Andráshoz járok, nagyon kedves és segítőkész! Akár mikor elérhető telefonon, ha nem tudta felvenni mikor hívtam akkor azonnal ahogy tudott vissza hívott!!Én csak ajánlani tudom!
2009. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én februárban fogok csak ott szülni, így ilyen tapasztalatom még nincs, de Farkasinszky Tibor az orvosom és nála fogok. Én megbízom benne maximálisan, nagyon régen hozzá járok. Szóval ha jól látom akárkihez kerülsz, csak jó dokik vannak ott :-)
2009. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,én is úgy látom,hogy sok jó doki van.3 dokihoz nem szeretnék kerűlni mert rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban.Mind 3 nagyon fiatal ,az eggyik nő.Neveket nem mondok direkt.Az eggyik olyan vizsgálatot írt be a kiskönyvembe amit el sem végzett,a nő nem halotta a szívhangot miután egy kisebb balaset után bementem az éppen aktuális dokihoz a szívbajt hozt rám.Érdekes módon egy másik doki rögtön megtalálta.Még egyszer köszönöm.

2009. szept. 23. 14:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem a Farkasinszkyvel voltak gondjaim, 1 napot bőgtem végig miatta. :(
2009. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia Utolsó! Megírnád, hogy mi volt vele? Én is hozzá járok. De még időben tudnék váltani, ha kell. Köszi!
2009. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok nekem Dr Horváth Zsoltal voltak gondjaim ha nem lenne ott a dokim a szülésnél meg más doki sem igaz ez sztem lehetetlen...Na midegy szoval csak ő lenne inkább otthon szülnék én 1 hétig bőgtem miatta nagyon bunko nem nődokinak valo szivbajt hozza az emberre de nagyon sok a panasz rá védőnőm is mondta...véletlen egyszer gondom volt és hozzá mentem mert közelebb volt...és aggodtam ...ugyan dokim rögtön nyugtatott mikor felhivtam telcsin...
2009. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

21:54 vok

A 18 hetes uh a kórházban történt, de a páromat kizavarta, 1 percig sem tartott a vizsgálat, megkérdeztem, hogy a nemét lehet-e tudni, mire azt mondta, hogy ilyen hülyeségekkel nem foglalkozik.


Persze fizetős vendégeket bizztos nem így szolgál ki.

Utána fogadtam dokit, de pechemre ő is bent volt a szülésemnél. Végülis aztán már semmi nem volt.


Azon a napon még kiderült, hogy kisfiú a babám, egy magánklinikán 18 ezerért azonnal fogadtak és rendesen megvizsgálták a kicsit, úgy ahogy a kórházban kellett volna ingyen.(hisz TB-t minenki fizet)

2009. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!