Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után otthon volt...

Szülés után otthon volt veletek a férjetek, vagy bárki? Mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Szombaton jöttünk haza, a párom szerdáig itthon volt babázni, de nem hinném, hogy ehez segítség kell.
2013. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mdorci válasza:
74%
03.27-én szültem, húsvét vasárnap engedtek haza minket. A férjemnek sikerült itthon maradnia velünk tegnapig. Örültem neki, mert a kezdeti időszak nagyon nehéz volt. Ma egyedül vagyok, de holnap anyukám átjön segíteni.
2013. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám jött két hétig minden nap és nagyon jó volt, mert tudtam pihenni, nem kellett főznöm, mosnom, takarítanom...
2013. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a közelben nincs segítségem, de erre az idöre kértük szüleinket.

Elsö lányomnál nagynéném tudott jönni, ö 2 hetet volt nálunk aztán még férjem 3 hetet. ìgy elsö 5 hétben jó is volt, hogy nem egyedül voltam teljesen. Ez a szülés utánni depinek is jót tett.


Második lányomnál anyukám tudott jönni 3 hétig volt a szülés után, ez szuper volt mert a 2 éves lányomnak sok törödésre volt szüksége. A férjem csak addig volt míg anyukám otthon.


Neked kell tudnod, hogy mennyire bírsz önálló lenni, de az elsö idöszak nem fizikailag, hanem lelkileg is nagyon nehéz. Ha a közelben laknak segítségek akkor jó ha ök jönnek, de ha messze lakik mindenki szerintem az elsö 1-2 hétben mindenképpen el kell valaki.


Vannak szuper anyák akiknek senki sem kell, majd itt irogatják kérdéseiket SOS felirattal.

2013. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 hetig volt velem Anyukam, hatalmas segitseg volt, most a masodikkal is o jon , legalabb 3 hetre megint, soha nem tudom neki elegge meghalalni.Nekem igenis ki kellett pihennem magam! Boldog babavarast!
2013. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, férjemnek akkor rengeteg munkája volt, persze próbált hamar végezni. Más se volt itt, nem volt rá szükség.
2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy amikor hazajöttünk, a férjem maradt itthon egy hetet velünk. Utána anyukám jött el egy hétre. Szóval két hétig volt segítségem. Sajnos a hasfájás pont utána kezdődött a fiamnál.
2013. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Párom 1 hetet volt ithol.Nekem nagy segítség volt.Mást nem szerettem volna ha idejön arra az időre pl szülők.Úgy gondoltuk,hogy megoldjuk ketten.Így is lett.:)
2013. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindkétszer 1 hétig volt itthon a férjem velünk. Segítség rajta kívül nem volt, de nem is volt rá igényem. Valahogy nem tudtam volna elviselni, ha más öltözteti, fürdeti, stb... a gyerekeimet, vagy a dolgaimat rendezgeti vagy takarítja az én lakásom. Lehet hogy csak én vagyok ilyen háklis, de én így gondolom. Szóval próbáltam lazán venni a dolgokat, jó volt rántotta vagy főtt virsli is ebédre, nem porszívóztam naponta meg ilyenek. Ettől még nem voltak elvadult állapotok. :-) Aztán szépen belerázódtam én is, meg apa is a dolgokba, ment minden a maga útján. Kialakult a napirend, így már sokkal könnyebb minden házimunka is.
2013. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3 hetet volt itthon a férjem.Semmi különöset nem csináltam, a házimunka nem nagyon érdekelt. Csak bámultuk a gyereket egész nap.És a férjem is megtanult mindent ,ami a babával kapcsolatos, pelenkázás, fürdetés, köldökcsonk...tök jó volt.!
2013. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!