Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz velem és a babámmal?

Mi lesz velem és a babámmal?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok.Voltam nőgyógyásznál azt mondta 2 hét múlva menjek vissza uh-ra minden rendben.A gond csak az hogy tegnap is meg ma is kevéske barna folyásom volt.Bementem az ügyeletre de elküldött az orvos hogy nem ér rá :/Teljesen kétségbe vagyok esve hogy elmegy a babám.Az SZTK-ban jövőhétre, magánrendelésre meg péntekre kaptam időpontot.Nem lesz az már későn?Aki barnázott kb ennyi hetesen volt olyan akinek megmaradt a baba????Esetleg Hatvanban tudna valaki magánrendelői nevet és telefonszámot adni??
2009. szept. 22. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Először is, nyugodj meg! Egy kis barnázás belefér, ha nem görcsölsz nagyon és nem élénkvörös a vér, valószínüleg nincs nagy baj! Másodszor: ügyeletes orvos ilyennel nem küldhet el, ha meg is tette, az ő szegénységi bizonyítványa (mindamellett büntetendő - de mivel te ezt nem tudtad, biztosan nem voltál elég határozott). Ha még mindig tart a barnázás és nem akarsz ennyi időt várni, akkor hívj egy mentőt (mentőtiszt a férjem - ezért tudom, hogy kötelesek bevinni, mondván vérzel... , és akit a mentő visz be, azt köteles az orvos átvenni, aláírással igazolja a felelősségét és ezután már csak vizsgálat után enged majd csak ki, mert jogilag bizonyíthatóan bűntethető = így neked sem kell vitáznod, ha nincs hozzá erőd, de megkapod a megfelelő figyelmet is).
2009. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

MI az hogy elküldött mert nem ért rá? Ilyen nincs!

Hát most kiakadtam!!!

És te meg elmentél? Menj vissza és ne hagyd magadat elhajtani, vizsgáljanak meg!!!! Nahát, ****-t az ilyen orvosnak!


Amúgy én akkor barnáztam 2x is kicsit, mikor mensinek kellett volna lennie naptár szerint. tökre megijedtem ,de aztán a doki megnyugtatott, amúgy én is az sztk-ba mentem, nálunk van sürgősségi nőgyógyi ellátás is, mert mondtam a recepción, hogy nem ér rá jövő hétig a vizsgálat, így ki kellett várnom a rendelés végét ott helyben, de megvizsgált, és minden okés volt. makkegészséges kislányom született.

2009. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

16.44-es vagyok

ja és ha lesz időd, írd már majd meg légyszi, hogy minden okés-e veletek!

nyugi :)

2009. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyeletes nem küldhet el!!!

Amúgy nem feltétlen van baj, de mielőbb keress egy dokit, aki megnéz.

2009. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt nem értem... Döbbenet, hogy egy orvos hogy csinálhat ilyet. Menj vissza este a kórházba, hogy barnázol és nem vagy nyugodt. Ha elküldenek, akkor kérd meg írják le papírra, hogy nem tartották szükségesnek a vizsgálatokat, és az ő felelősségükre távozol. Ezek után mondjuk mi jóra számítson az ember... de mindenképpen jó lenne ha látna orvos.

Egyébként ne idegeskedj, sok embernek előfordul ilyen, főleg amikor meg kéne jönnie. Én 2 nap múlva leszek 6 hetes.

Megkérdezhetem, mikor vizsgáltak, mivel és mit látott az orvos? Mert ha mostanában, akkor nem lehet hogy az uh sebzett meg?

2009. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barnázás nem feltétlenül jelent bajt. Én barnáztam kb a 7-10. hétig. Hol jobban, hol kevésbé. Nagyon sokat kellett pihennem és a dokitól kaptam utrogestant. Ma már a 17. hétben vagyok és teljesen jól vagyunk. De mindenképpen menj vissza az ügyeletre és követeld, hogy nézzenek meg! Ilyen nincs, hogy elküld a doki! Küteles megvizsgálni! Ne izglj, minden rendben lesz!
2009. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Nagyon szépen köszönöm a nyugtató válaszokat.Vissza mentem az ügyeletre de már nem az az orvos volt ott aki elküldött hanem egy másik.Elmondtam hogy mi a panasz, megvizsgált, elmondott mindent úgy hogy megértsem és megnézett uh-val is.Azt mondta minden rendben a barnázás valószínű attól van hogy most kellett volna megjönnie.Két hét múlva visszavár uh-ra :)Na kezdek megnyugodni!!!Mégegyszer köszi mindenkinek!!!!!!!!
2009. szept. 22. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:

jól van, örülök, h minden rendben!

boldog babavárást :)

2009. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!