Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és...

8 hetes terhes vagyok és vérzek. Görcseim nincsenek. Dokihoz 5 nap múlva van időpontom (az első vizsgálatra) Baj van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok 8 hetes terhes (a menzeszem alapján). Dokinál még nem voltam, az első vizsgálat 5 nap múlva esedékes. Ez lenne a harmadik babám.

Eddigi tüneteim: hányinger, kívánósság,mellfeszülés, és ami az előző két terhességemhez képest újdonság, a hasszúrka, hasfeszülés (enyhe). Gondoltam, talán a stressz miatt van (leginkább azon stresszeltem, hogy a munkahelyemen hogyan fogom elmondani. de maga a munka irodai, nem stresszes)

A terhesség miatt eléggé szorulásos vagyok, és tegnap miután nagy WC-n voltam, elkezdtem barnázni. Este még volt egy kis halvány barna nyálka (sűrű), ma reggelre viszont alvadt vér (sötétpiros) lett belőle. Még tart, de nem túl erős, viszont ijesztő, hogy kissé darabos. Hangsúlyozom, hogy görcseim nincsenek!

Most akkor ez vetélés is lehet?


2013. ápr. 12. 08:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma délután felhívom a kórházban a nőgyógyászatot. Remélem, fogadnak...
2013. ápr. 12. 09:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én történetem kísértetiesen hasonló!Wcztem,szorulásom volt,majd vérzés.Az erőlködéstől megpattant egy ér a méhemben,egy vérömleny alakult ki,majd 3 hét szigorú fekvés.30%ot adtak,hogy megmarad a baba.Mindez 8 hetesen történt,most 13 hetesek vagyunk.Ja,és nekem is van két gyermekem,egy 3 éves,aki még nem jár oviba és egy 4 éves,aki szintén nem volt oviban,mert beteg volt.Gyereknyelven elmagyaráztam nekik,hogy pihennem kell.Megértették.Az ágyban társasoztunk,színeztünk,kisautóztunk :-)Amit tudok javasolni,minél előbb doki,és szigorú pihenés!Remélem hamar rendbe jössz!
2013. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.

Az előző gyerkőcöknél is eléggé puffadós-szorulásos voltam, de soha nem véreztem WCzés után. Úgy látszik, öregszem...

2013. ápr. 12. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!