Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok és...

21 hetes kismama vagyok és már elég jól dagad a lábam mert nem nagyon fér bele a cipőbe! Van valami jó megoldás hogy ne vizesedjek? Mert ez még elég korai szerintem!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nyugodt szívvel ajánlom! Én is szedtem a terhességem alatt és még utána is! :D


Ez egy homeos bogyó!

2013. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem korai, én 24 hetes vagyok, és már a 6. héttől vizesedek!! Igaz az orvosok azt mondták, hogy az tuti nem a baba miatt van, de mástól meg nem lehet...

Nekem ami bevált: alkoholmentes sör! nagyon jó vízhajtó! A vízhajtókkal vigyázz mert terhesség alatt nem lehet! Főleg a gyógynövényekkel, csalántea pl. tilos!

Estére illetve ha van időm lefekszek az ágyba és egy hatalmas párnára felteszem a lábam... 1 óra alatt lemegy a lábamról a duzzanat!

2013. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj kevesebb sót bevinni a szervezetedbe! Én végig tartottam a só diétát, nem is vizesedtem egész terhességem alatt. Egyél minél kevesebb felvágottat, gyors kaját, félkész kaját és igyál sokat! Jó babavárást!
2013. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, a 3. válaszolónak igaza van! Nekem is a kevés só bevitel jött be.
2013. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kevesebb só, viszont folyadékot meg igyál.

Ha megteheted, akkor meg pihenj sokat. Én 2szer voltam kórházban 3-4 napot. Mivel ott feküdtem, teljesen lelohadt a lábam.

De nem akarlak elkeseríteni, csak ezzel a megoldással lesz igazán látványos.

2013. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat!!!Pihenni nem nagyon bírok mert van egy 3évesem,de vele nem voltak ilyen problémáim!!!
2013. ápr. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!