Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok még nincs...

25 hetes vagyok még nincs fogadott orvosom (körzeti rendelőbe járok) meddig nem ciki bemenni a kórházba dokit "nézni"? (elég gyérül állunk anyagilag eddig azért nem választottam)

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha fogadsz, akkor lehet, hogy elvárja majd a doki, hogy hálapénzt fizess, de ha nem fogadsz, akkor nem kell fizetned semmit sem.
2008. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha idáig nem volt fogadott orvosod,akkor szerintem fölösleges most fogadni.Csak a pénzt fogja elvárni,valószínű nem lesz segítőkészebb,mint az ügyeletes doki.Persze ez csak az én véleményem.Szülésnél úgysem lesz veled sokat,viszont az sokba kerül.
2008. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszotokat az az igazság valószínű császáros leszek kb. 4 ok van eddig (placenta a méhszájon magas vérnyomás ...) és azért gondoltam hogy jobb lenne fogadott doki.
2008. jún. 13. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 24 hetes vagyok, a dokim nem vállal szülést, így mi is most fogunk váltani ill fogadni orvost. Nekem azt mondta hogy jó lenne a 28. hétig eldönteni,mert nem szívesen vesznek át már ilyen idősen. Én azt támogatom, hogy legyen fogadott orvos és ne az éppen ügyeletesnél szüljek,akit akkor látok először, főleg ha még esetleg gond is lehet. Sok sikert!
2008. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm válaszodat én is afelé hajlok hogy választani kell mert csak jobb úgy bemenni nem hogy van ott egy "ismerős" aki vár. Csak mennyi pénzért mert ezt is nevetségesnek tartom ez olyan mintha te a munkádat akkor végeznéd ha az az illető fizet neked külön még érte. Igaz első fiamnál is volt fogadott dokink (8 éve) havi 6000+ a szülésért kért volna 60.000-at csak pont akkor volt síelni a drága!!!....
2008. jún. 14. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!