Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a fájdalom 10...

Mitől lehet ez a fájdalom 10 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy mikor fordúltam egyik oldalamról a másikra erőset nyilalt a bal petefészkem környékére (ahol egyébként a császármetszésem hege is van), és átsugárzott a hasamba és a derekamba is bal oldalt.

Most egyáltalán nem érzem.

Mi lehetett?



2013. ápr. 15. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt nem terhesen is érzem néha!

Engem is császároztak 3 éve, és azóta ha bármi történik, mondjuk mensi előtt vagy frontok alatt ugyanígy belenyilall és fáj mindenem tőle. Amúgy nincs bajom semmi, voltam dokinál is, és rendben vagyok. De ez a furcsa érzés megvan néha.

Szóval terhesen, amikor átrendeződik odabent minden, nő a méhed, szerintem előfordulhat még inkább ez a fájdalom.

Persze, dokinál mindenképpen említsd meg!

2013. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem császároztak, de mindkét terhességem alatt éreztem ilyet, néha még tüsszentésnél, köhögésnél is:) A doki szerint teljesen normális, a szalagok nyúlnak, és a hirtelen, vagy szokatlan mozdulatok emiatt lehetnek fájdalmasak.
2013. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy az izmok és szalagok húzódnak, de azért megijesztett, meg fel is ébredtem, olyan élesen hasitott bele.
2013. ápr. 15. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem konkrétan olyan érzés volt, mintha elszakadtam volna, nagyon fájt :( De a második terhességemnél már ismerősként üdvözöltem ezt az érzést :S Ha nincs egyéb panaszod, akkor ne aggódj, ez nem jelent bajt :D
2013. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!