Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Most kezdek...

Szerintetek? Most kezdek félni a szüléstől.

Figyelt kérdés
Első babánkat várom, és most valahogy megijedtem attól, hogy a pici amikor megfogant, akkor milyen kicsi volt, most megnőtt, nő, és valahogy ki kell jönnie onnan... Persze ezt eddig is tudtam. :) De az érzés, olyan nyomasztó. Értitek ezt? 30 km
2009. szept. 24. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én értem :-) félekis és a minap tettem fel hasonló kérdést, hogy "mikortól kezdtek el parázni a szüléstől".... Én a 32. hétbe léptem most, de a válaszok alapján megnyugodtam, hogy mire oda kerül a sor, már nem fogok félni, na de addig van még 8 hetem :-))). Próbáld meg elterelni a gondolataidat másra mert beárnyékolja az utolsó heteidet. Gondolj arra, hogy hamarosan a karjaidban lesz és dédelgetheted végre igazán!!! :-)
2009. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetes dolog hogy félsz, félünk. Én is első babámat várom, és minél közelebb vagyok az időponthoz, annál valóságosabb az egész, és annál jobban parázok, izgulok, hogy milyen lesz maga a szülés és milyen lesz meglátni a kislányomat is. Nem is beszélve arról hogy amiatt is izgulok hogy minden rendben legyen Vele!

Kitartást a hátralévő időre, használd ki és élvezd!

Sok boldogságot!

38 hetes kismamma

2009. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam jobban senki nem fél/félt a szüléstől az 100%!!! Ha már rá gondoltam a szülésre minden bajom volt. Szerintem az hazudik aki azt mondja, hogy nem fél a szüléstől. Szerintem mindenki fél, főleg az első babások, mert nem tudják mi vár rájuk. Akinek meg második vagy sokadik baba az meg azért fél mert már tudja mi vár rá.
2009. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia,én is elsö babós vagyok az elején én is rettegtem a szüléstöl vagyis inkább a fájdalomtól féltem,aztán elkedztem nézni a realytin a születések c.sorozatot meg foglalkoztam sokat a tmával és igy valahogy a végére nem isfélek sokan kérdezik akik velem egyidös kismamik h félek-e mert ök igen én most azt válaszolom ráérek ott félni de aztmondják akkor már nem azon félsz h fájni fog hanem h minden oké legyen és végre kibujjon a picike.Mostanában nekem inkább azon jár az agyam h mi lessz az elsö reakciom meg apukának mi lessz a reakciója mikor karunkba vehetjük a hercegünket.üdv egy 37h kismami
2009. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Még azt hozzá tenném, hogy most már szülés után én is úgy gondolom, hogy felesleges félni, mert ha félünk ha nem úgyis kijön az a baba. :D Tegnap voltam 6 hetes vizsgálaton a dokimnál és a nővérke kérdezte, hogy na és hogy ment a szülés, mennyi időbe telt mire kibújt a pici? Mondom 50 óra és aztán császároztak. És ezt csak így vigyorogva mondja? Hát most már igen, mert már tudom, hogy mennyire megérte, de szülés közben nem vigyorogtam gondolhatja...:D
2009. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálunk mindenki sík ideg volt csak én nem( anyukám, a férjem...)

útközben a kórház felé felajánlottam apunak hogy ha akarja átveszem, mert ilyen idegállapotban ne vezessen, mondtam ha jön a fájás félrehúzódok:)

valami angyali nyugalom szált meg, és hidd el nem kell félni, olyan sok minden történik akkor hogy csak győzd kapkodni a fejed:)

szóval ne idegeskedj és élvezd a hátralévő idő minden percét, addig még csak a tiéd:) utána már osztozni kell:(

2009. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem bírom a fájdalmat, de a szüléssel kapcsolatban nincsenek rossz emlékeim. Azt éreztem, hogy MEGKÖNNYEBBÜLTEM, testileg és lelkileg, mert láttam a babámat és megvolt mindene. Én is féltem előtte, de a terhesség összességében nehezebb volt mint a szülés. Mondtam is hogy inkább 10-szer megszülnék mint majd megint végigcsináljam a 9 hónapot, a következő babával. Nyugi!!!
2009. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!