Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18- 28. heti "kötelezö" UH...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

18- 28. heti "kötelezö" UH között (10 hét kimarad! ) orvosfüggö, hogy kérnek-e a köztes idöben, a 24. héten is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert több orvostól hallottam, ha idöközben a 24. HÈTIG bármi olyan probléma felmerül a picivel kapcsolatban,ami miatt kérhetem a terhesség megszakítását, még van rá lehetöség!!Utána már bárhogyan is alakul, mindenképpen meg kell szülni a babát!
2013. ápr. 21. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 18. héten gyakorlatilag mindent kiszűrnek, ami UH-val szűrhető. A terhesség megszakítása egyébként a 18. héten is gyakorlatilag szülést jelent. A 24. héten akkor kérnek UH-t, ha valamit nem jól láttak és ellenőrizni akarják még egyszer.
2013. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Èrtem... A problémám csak az, hogy a 8-10 hét között a rekeszizom már zár!!!! Tehát a 12 , de legkésöbb a 18 hetes UH-on már látszódnia kellett volna, hogy valami nem okés!!( a leleteimen "ép rekesz" szerepelt.A 28 hetes 4D-s (fizetös!!) UH-on állapították meg a fiamnál a rekeszsérvet!! :( Másfél hónapja kórházaban van és még most sem tudjuk, mikor jöhet haza!! Ideje ezek szerint ügyvéddel beszélnem??
2013. ápr. 21. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ultrahangos leletre mindig rá van írva, vagy ott aláíratnak vele egy papírt, hogy durva eltérés nem látható, ez az, a fontos szervek megvannak, nem 100% vizsgálat!

Ezzel le is van védve a doki, ha valamit nem vesz észre, benéz!

Azért gondolj bele, a te hasadon keresztül kell viszgálnia a babát aki benned van, s még rajta is át kell látnia, hogy meglátássa a baba belső szerveit!

Lehet később jött ez a rendellenesség a picinél, ahogy nőtt...

2013. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A topográfusnak sztem az a dolga!!!Ezért kapja a fizetését!!! A betegségnek, amivel a fiam a világra jött, 50-60 % a halálozási aránya!!!!! Még másfél hónap elteltével is küzd, így sem biztos még h hazakerül!!! :((
2013. ápr. 21. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnálom a kisfiad, de ilyenért "felesleges" ügyvédet felkeresned, nem könnyű ezeket a dolgokat észrevenni, sajnos, és egy orvos sem fogja neked soha leírni vagy azt mondani a terhesség során, hogy 100%, a babád nem beteg. érthető is valahol. szóval ők le vannak védve, remélem a kisfiad hamar meggyógyul!
2013. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a topográfusnak?:O
2013. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fog meghalni, higgy benne!!!!
2013. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a topográfus a térképek szakértője. te a szonográfusra gondoltál. egyébkén ha van saját dokid,csinál uh-t a köztes időben. ha nincs,akkor sajnos várnod kell.
2013. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem fog!!! :) Stramm kisfiú!!
2013. ápr. 21. 09:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsika... valóban eltévesztettem. :) Nah mindegy...majd meglátjuk még mi lesz!!Egynelöre jöjjön haza a szerelmem!! :)
2013. ápr. 21. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!