Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden leletem jó, jól érzem...

Minden leletem jó, jól érzem magam, a 35. héten mégis azt mondják, feküdjek be a kórházba, mert kicsi a baba. Ez mit jelent? Hogy hamarabb megszülök, vagy nem egészséges a pici?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez azt jelenti, hogy az "átlag" méretekhez képest 2-3 héttel le van maradva. Ez nem jelent semmi rosszat, attól makkegészséges a babád .A méhlepényed függvénye hogy mennyire tudja még ellátni tápanyagokkal. Gondolom kezd érni (avagy még kevesebb anyagot enged át) ezért kell kórházban lenned, ahol figyelik a babád növekedését!

2009. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem te irtál egy hasonló kérdést tegnap azzal kapcsolatban hogy kicsi a baba?

Nekem is pont 35 hetesen kellett korházba mennem, semmi bajom nem volt csak kicsi volt a baba nekem is. Másnap megcsászároztak. Hány kilósra mondták a babát?

2009. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én írtam tegnap. 1900 g-nak számították. Megcsászároztak??????????? De miért?
2009. szept. 25. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ennyire saccolták, ami kb a 31. terhességi hétnek felel meg. Rátettek ctg-re vagy háromszor aznap és nézték a baba szivverését és a mozgását, közben volt uh is. Este jött a dokim és mondta hogy egy héttel korábbi méréshez képest a baba súlya nem növekedett, a ctg eredmények se jók, ezért meg kell szülnöm másnap. Ez amiatt volt hogy a méhlepény már alig müködött és féltek nehogy ne jusson oxigénhez a baba. De szerencsére egészséges lett, csak koraszülött 1.9 kilóval. Valószinü nálad is ezt akarják kiszűrni, de ha a babád növekszik, és rendesen mozog akkor nem lesz semmi baj.
2009. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem...és köszönöm
2009. szept. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!