Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányás ellen mi...

Terhességi hányás ellen mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
B6 vitamin, jéghideg citromos víz, jéghideg kóla, mentolos cukorka (eukaliptusz)
2013. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hideg citromos víz, vagy hideg narancslé, plussz napi 3*5 Sepia 9ch homeós bogyó.
2013. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez elég változó, akár napon belül is :)

Kinley gyömbér, limonádé, sima csapvíz, bubis ásványvíz (ezek persze mind hidegen)

néha sós, néha édes falatkák, volt, hogy a gyümölcs enyhítette (alma, szőlő)

ami soha nem jött ki, még akkor sem, mikor minden más igen, az a kínai sült tészta, bolognai tészta :)

Kitartás!

Hány hetes vagy? Hányszor mész?

2013. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a Kinley gyömbéres üdítő, kis kóla és a méz.
2013. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Még csak 6 hetes.. Napi 2 eddig a rekord :(
2013. ápr. 22. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
B6 és a hideg zöld tea :)
2013. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alvás. :D De semmi más nem volt, ami hatásos lett volna. A védőnőm a gyömbérre esküdött, de nem sokat használt. Szerencsére a 7. hét legelején el is múlt ez az émelygős időszak.


23 hkm

2013. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte semmi. 1-2 percig enyhített a citrom, de utána kezdodott elorol. 8-9 hét volt a legdurvább, napi 5x is hánytam. Most 13 hetes vagyok és még mindég émelygek, hányok naponta legalább 1x.
2013. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!