Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki hasonló cipőben?...

Járt valaki hasonló cipőben? 12+6 napon NT 2,2mm,16+3 napon AFP 0,66. Volt baja a babának?

Figyelt kérdés

A lányaimnak az NT 1 volt, a kisebbel alacsony volt az AFP, de nála tutira el volt számolva az idő, nem is lett baja.

Most viszont elvileg helyen vagyunk, és tudom, hogy az AFP egy szívatás, de azért az NT értékkel együtt kicsit elkeseredtem.

Volt valakinek hasonló érték? Egészséges a baba?

Genetikai uh-ra csak jövő hétfőn kapok időpontot. Kérlek, válaszoljatok, én megőrülök addig!

Praxisba próbálok most időpontot szerezni.

Addig is várom a válaszokat!

Köszönöm.


2013. ápr. 23. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az NT 3 mm alatt jó, az afp-ről pedig tudjuk, hogy elavult.

Szóval én most itt -laikusként- nem látok gondot.

2013. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az NT 3mm-ig normális. Nálunk az orvos nem találta meg a nyaki redőt, mert nem abban a pozícióban volt a kisfiam, hogy lássa. Ezért beírt nekem egy ilyen értéket.
2013. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbálom nem túlreagálni, de ilyen aggodalmas vagyok :)


Kaptam csütörtökre időpontot 4D uh-ra (nem a Praxisba, mert már nem dologzik ott a Hajdú dr-nő) ugyhogy "csak" szonográfus csinálja, de már azzal is előbbre leszek talán, a rendellenes dolgokat neki is látnia kell.


Szép napot nektek!

2013. ápr. 23. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

2,1 mm NT, 0,56 AFP, senki nem mondta, hogy baj lenne. :) A férjem orvos, ő biztos szólt volna.


Most egy éves a lányom, kicsattan. :)

2013. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Most nyugodtam meg igazán, ez nagyon hasonló! Gratulálok a kicsi lányhoz!


Most már akkor arra koncentrálok, hogy végre megtudom, hogy ityeg-e a fityegő :)


Szép napot nektek is!

2013. ápr. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!