Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyiket érdemes megcsináltatni?

Melyiket érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Kombinált teszt, integrált teszt vagy négyes teszt? Köszönöm!
2013. ápr. 23. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az integrált tesztet csináltattam plusz most megyek magzati-genetikai UH-ra. A négyes teszt az nem tudom micsoda. Az integrált tesztnél vesznek vért az első majd a második trimeszterben is, plusz csinálnak az első trimeszterben ultrahangot is, és összevetik végül az adatokat, és annak megfelelően vonnak le következtetést. Szerintem ez elég jó, azt hiszem 94 %-os eredményt ad.
2013. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a kombinált tesztet csináltattuk a 12. héten, de mivel - tévesen rossz lett az eredmény, mindent elírtak, elszámoltak...a "kedves" eü-sök hibája volt, nem a teszté!! - ezért a 13. héten kiterjesztett kombinált tesztet csináltattunk, ez kiegészült genetikai uh-val (4 D is volt benne, stb..ez magán úton 30.000-ért). Ezzel gyakorlatilag kizártak minden problémát, tökéletes lett az eredmény, a biztonság kedvéért azért még a 20. héten szintén ugyanott csináltattunk genetikai UH-t....


Úgyhogy legközelebb már csak alapból a kiterjesztett kombinált vizsgálatra megyünk magán úton, és ebben maximálisan megbízom, mert igazi profik!!!

2013. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok a segítséget. Abban tudnátok segíteni,hogy hol csináltattátok Budapesten.Köszönöm még egyszer ! :)
2013. ápr. 23. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mi a Rózsakert Medical Centerben csináltattuk Dr. Elekes Tibornál, a dokim őt ajánlotta, mert ő genetikus, tehát a magzati diagnosztikára specializálódott. Nagyon profi és nagyon kedves, mindent elmond. Ez egyébként egy órás uh vizsgálat, tök jó :)


[link]


a honlapon vannak fenn videók is, ott a down-kór szürés alatt beszélnek erről a vizsgálatról, nézd meg :)

2013. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!