Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hétben járok. Mikor...

17. hétben járok. Mikor érdemes megvásárolni a kiságyat, babakocsit, és minden egyéb fontos dolgot a Bébinek? Ti mikor vásároltatok? Márciusra vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 16:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Boldog Babavárást kívánok mindenkinek!
2009. szept. 27. 07:05
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
23 hetes vagyok, semmit nem vettünk még, csak azok vannak, amiket kaptunk. Apránként elkezdek lassan vásárolgatni, de a nagy dolgokat együtt vásároljuk meg.
2009. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok,már csak a hordozó,meg a kád hiányzik.2 hete vettük meg,mert kicsi a lakás,nem férnénk el.Még van 1-2 apróság,ami hiányzik,de azt még lesz időm beszerezni.Ha meg hamarabb érkezik,akkor lesz mindene.
2009. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 16 hetes vagyok. Megvárjuk a karácsonyt, mert már jelezték a szülők, testvéremék, hogy ők vennének valamit a kicsinek, amire szüksége van. Meg kapogatok ismerősöktől mindenféle cuccot, így már van kenguru, pár kisruha, megmaradt kisméretű pelenka, rudgalózók, kismamanadrág, gyerekpléd, takaró, kissapka, vastag zoknik, stb.

Szóval meglátom az év végéig mi gyűlik össze, és majd januárban megvesszük a maradék dolgokat. Februárban már nem hiszem, hogy lesz kedvem sétafikálni hatalmas pocakkal. Márc. 12.-re vagyok kiírva, de ugye nem én döntöm el, mikor bújik ki. Szóval jó, ha január végére minden megvan.

Ja, a barátnőm 2 héttel korábbra várja a babát, és együtt megyünk Ukrajnába januárba vásárolni. Ott sokkal olcsóbb minden. És feleződik az utiköltség is.

2009. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok és minden megvan :-)Nálunk kész a babaszoba és egyszerűen imádom!!!
2009. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!