Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti miből gondoljátok ha...

Ti miből gondoljátok ha hüvelyi fertőzésetek van?

Figyelt kérdés

Akiknek nem csíp a vizelete pl az miből gondolja? És a doki hogyan nézi meg? Arra gondolok h kacsát mindenképpen használnak? Mert olyat is hallottam h csak egy pálcát használnak... Mert ha kenet lenne, akkor gondolom nem derülne ki egyből h van-e fertőzés. A sima pálcásból hogyan látja h rendben van-e?


24 h km


2013. ápr. 26. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hüvelyi fertőzésnél semmiképpen nem a vizelet csíp, az ugyanis húgyhólyaghurutra utal, amit köznéven felfázásnak hívnak, de az egy urológiai és nem nőgyógyászati betegség.


Hüvelyi fertőzésnél égő, csípő, fájó érzést lehet érezni akár a hüvelyben, akár a szeméremtesten, hüvelybemenet, kisajak, nagyajak területén, ami lehet piros, duzzadt, ami arra utal, hogy ott gyulladás is van. Illetve a hüvelyi folyás állaga, mennyisége, színe, szaga megváltozik. Pl. túrós, zöldes vagy sárgás lesz, nagy mennyiségű lesz és kellemetlen szagúvá válik.

2013. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sárga vagy barna a váladék ami ürül és viszket vagy bűzös.Ha felfázol még nem lesz hüvelyi fertőzésed csak ha átterjed.A felfázás húgyúti gyulladás.A dokinak elmondod mi bajod és megvizsgál.A fol=ás jellegéből már tudni fogja milyen baci.Kenetet is vehet pálcával és elküldi tenyészetre.
2013. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehet h rosszul fogalmaztam. Folyásra is gondoltam. Nekem most kicsit sárgás, de nem viszket nem csíp semmi. Máskor is van h sárgás. De én szedek b vitamint, lehet attól is? És a tenyészet csak kenetvétellel működik? Mindenképpen kacsával?
2013. ápr. 26. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom pontosan bocsi,de ha nem bűzös és nem viszket nincs baj.Nekem is volt,hogy sárgás volt,de elmúlt.
2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha gond lenne mindenképpen viszketne? Szerencsére nem viszket, csak a színe miatt ijedtem meg...
2013. ápr. 26. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is olykor sárgás-fehéres az alap folyásom, de nem volt fertőzésem. Az még nem jelent feltétlenül fertőzést.

Ha megjelenik a többi tünet, minthogy a mennyiség hirtelen megnövekszik vagy égés, viszketés, fájdalom társul a színes folyás mellé, akkor viszont egyből orvos!

És csak is úgy tudják kideríteni, hogy milyen kórokozó van a hüvelybe, ha onnan vesznek mintát. És a mintát elküldik tenyésztésre, ami 1 hét múlva elkészül. Az pedig egy pálca segítségével történik és általában használnak kacsát, de ha kellőképpen elhelyezkedsz és ellazítod az izmaidat, akkor nem fog fájni. Nekem az eddigi nőgyógyászati vizsgálatok 80 %-a nem fájt. És voltam már jó néhány ilyen vizsgálaton. Ha fájt, akkor volt olyan problémám, ami miatt amúgy is fájdalmat éreztem, így a vizsgálat is fájt.

2013. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!