Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valamit tenni a terhessé...

Lehet valamit tenni a terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés

11. hetes vagyok, és nő már a pocim. Sajnos tegnap kijött egy csík.

Elég rossz a bőröm, kamasz koromban is eljöttek, nem híztam, csak nőttem, és mégis tele van a karom, a derekam is. Szerencsére ezek már elhalványodtak, de most megin kijött egy, pedig fogytam eddig a terhesség alatt, de a hasam már most láthatóan nőtt.

Különben normális, hogy már most nő?



2013. ápr. 29. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan a bőröd akkor hiába kened.Sajnos nekem semmi nem segített de most már 6 hónap elteltével elég halványak.:)
2013. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kenegesd zsiros krémmel, de ne várj csodát, mert a genetika nagy úr sajnos.

Ez az elején inkább csak puffadás sztem, de lehet akár a picur is nincs semmi baj ne aggódj.


Gondatlan terhességet és könnyű szülést kìvánok :))

2013. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én minden zuhi után jól bekenem magam babaolajjal!! most vagyok a 21. hétben és eddig még nincsenek csikjaim szerencsére...!!!
2013. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ma reggelre jött elő :(, eddig nem volt egy sem /csak a kamaszkoriak/ már azt hittem megúszom.

Nekem is korán kezdett nőni a hasam, de nem lett óriási. Mindenkinek más ütemben változik. Alkattól függ.

Lehetőség szerint kenegesd a bőröd, ártani nemárt:-)

39+4 hkm

2013. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is hamar elkezdett nőni és 30hetet alig töltöttem be mindenki azt hitte hogy már bármelyik nap megszülhetek,oriási pocakom van,azt hittem meguszom a csikokat de 32.hét után kezdtek előjönni :( 35hetet töltöm holnap,elég sok csikom van de aminek örülök hogy nagyon apro vékony kis csikok,férjemnek mikor mondtam szomoruan hogy vannak csikjaim nem vette észre,szerintem akkor lesz csunya mikor a kicsi kibujik és a has laza marad,akkor fog jobban feltünni
2013. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ket dolgot tehetsz: sok folyadek + kremezes. En borgyogyaszt kerdeztem, hogy mivel kenjem: teljesen mindegy, csak puhan legyen tartva a bor, ne legyen szaraz, h tudjon nyulni. Csoda vegylet/hatoanyag szerinte nincsen...
2013. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!