Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok ellen van...

Terhességi csíkok ellen van valami bevált, jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami hasznos, de nem túl drága. Vagy ilyen nem is létezik, ugye? :-))
2012. júl. 25. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A dm-ben vagy egy nagyon jó, Babylove márkájú ha jól emlékszem, Mama Pflegeöl, egy olaj. Nagyon bevált nekem, minden nap legalább 1x, de volt, hogy többször is jól belemasszíroztam ezt az olajat. Nagyon kevés striám lett, csak az alhasamon van néhány. Sajnos a combon belső felén is lett, de ott nem kentem. Ezért érdemes az egész testfelületet ezzel kezelni. Próbáld ki!
2012. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is azt használtam,amit az első válaszoló írt,bár én csak a vége felé és egyetlen csíkom sem volt ( de szerintem anélkül se lett volna,nekem rugalmas a bőröm).Ez sajnos nem krém/olaj/egyéb kérdése.Megveheted a legdrágább kencét is a patikában,ha hajlamos rá a bőröd,akkor ezt semmi nem fogja megakadályozni. :( Ez ilyen.

De egy próbát mindenképpen megér,nem is drága; 1000.- Ft körül van és nagyon sokáig elég.

2012. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez genetika kérdése, ha olyan a bőröd úgyis szétreped, ha bírja a "gyűrődést", nem fog, én kentem rá 12.000ft-os krémet is, de a vége felé gyógyszertári mandulaolajat, gyógyszertári kakaóvajat is, most shea vajunk van itthon, azt fogok használni, a lényeg a bőr "zsírzása", bármi megfelel ami betölti ezt a funkciót és nincsenek káros összetevői.
2012. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és nem értek egyet a genetikai megközelítéssel. Nekem annyira vékony a bőröm, hogy ha hízok fél kilót már striáim vannak. Főként fenéktájékon. Ez az olaj, amit említettem, mélyen táplálja a bőrt, mert sokszor a repedés amiatt van, mert nem elég rugalmas a bőr, és ezen segít az olaj. A krém állagúak szerintem nem igazán hatékonyak.
2012. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a dm-ben vettem "mamaglück" márkájú olajat, ami vadmályvás és természetes anyagokból készült.Naponta egyszer - kétszer használom, aztán majd eldől, hogy hat-e...de azért ártani nem árt , ha használsz valamit, bár szerintem is sokat számít a genetika...

24 hkm

2012. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Eddig még nekem sem jöttek ki a striák, de szeretném megelőzni. Babaolajjal kenegetem minden este, lehet ez is használ. De mindenképp kipróbálom azt amit a dm-ben lehet kapni.
2012. júl. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!