Csak engem taszít?

Figyelt kérdés
Nyilván sokaktól megkapom, hogy nagyon ráérek, de ezt a kérdést muszáj volt feltennem. Mostanság megdöbbenve olvasom, hogy a kismamák azt írják, "babás vagyok". Ez az új divat? Ez csak engem taszít? Olyan csúnya kifejezés ez: "babás vagyok"... Olyan érzést kelt bennem, mintha valami betegséget hordozna. Kiráz a hideg! A várandós vagyok, kisbabát várok már ciki?
2013. ápr. 29. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar. Mindenki úgy mondja, ahogy csak akarja. Nem vagyunk egyformák, ezt el kell fogadni.
2013. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ezzel az ég világon semmi gond nincsen.Inkább mondja valaki azt,hogy babás vagyok,mint azt,hogy terhes vagyok.

Nekem ez a véleményem.

2013. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
másodikkal értek egyet!a terhes vagyok szerintem csunyább
2013. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg nagyon ráérsz...
2013. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem tetszik!
2013. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Engem is sok minden zavar ( kijött a foGUNK, pocaklakó, pocakcsajszi...wááá) de ez speciel pont nem, hogy babás vagyok , számomra is a terhes vagyok sokkal csúnyább szó a várandós vagyok meg olyan elszállós kicsit olyan 5 m-el a talaj felett lebegek jellegű szó:DD
2013. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint velem van a gond, én vagyok maradi. Nekem speciel az jut az eszembe, hogy valamilyen betegséget hordoz. (AIDS-es vagyok, rákos vagyok, .... babás vagyok) Tényleg mintha valamilyen veszélyes betegség lenne.......... De hát valószínűleg ahogy már írtam is, velem van a gond. Az egyik válaszolónak pedig azt üzenem, a jelek szerint nem csak én, te is nagyon ráérsz, ha itt olvasgatsz....
2013. ápr. 29. 12:47
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

felénk ezt nem használják,legalább is én még nem hallottam,és első olvasásra furcsa is-(én sem használnám)de ennél tényleg vannak csúnyább kifejezések is.

bár engem nem emlékeztetne betegség félére,mert a baba szóról nem az jut eszembe

2013. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan dolog, hogy attól függ a jelentése, amivel összekötöd. Te betegséggel kötöd össze, ezért taszít. Más meg nem azzal köti össze.

Minden felnőtt ember különböző, mindenkinek más tetszik, meg más nem.

Amúgy igen, ez legyen a legnagyobb gondod.

2013. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

"(AIDS-es vagyok, rákos vagyok, .... babás vagyok)"


Hét te nem vagy normális.... Amikor azt mondod, hogy jókedvű vagyok, akkor is az jut eszedbe, hogy rákos vagyok???

OMG...

2013. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!