Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem taszít a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszít a sok hajogyáris tipikus pávafiú? És a kivakolt 13éves luvnyák akik lekezelik őket a mosdóban?

Figyelt kérdés
Annyira nem vonz az ilyesfajta szervkereskedős,közönséges hely biztosan bennem van a hiba hogy inkább egy színvonalasabb bulit választok,mert nem arról van szó hogy apácaképzőbe járok sőt....:) de a sok telepi forgósöves fuxos srác és azok az olcsó lányok telítik meg azt a bizonyos 'álomszigetet' kicsit taszítónak gondolom már.ja és szigorításról szó sincs csak legyenek a helyek tele akár kis 13 éves lányokkal...ha lehet őket így nevezni.mindenki megy adni az estét ma is.......?
2011. máj. 21. 17:36
1 2
 1/13 szamóca.. ***** válasza:

csak téged.

és csak én vagyok olyan intelligens hogy ha zavar nem megyek oda, nem figyelek rá?:D

2011. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mákos pestiek.
2011. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet.

ha nem tetszik ne menj, én sem teszem. De attól, hogy felteszed a kérdést mi változik?

2011. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szamóca már hogy is mennél bárhova is?? Ülsz a gép előtt nonstop mindenhol ottvagy gratulálok :)) egyébként nem az hogy foglalkozok vele csak egy kérdés volt márpedig az oldal arról szól nem az arcoskodásról ;)
2011. máj. 21. 17:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem is k*rvára taszítanak.

Úgy kinyírnék egy párat közülük.

Elkapni a budin, és BUMM! Pofán lőni egy sörétessel.

És aztán elvágni a torkát egy törött csempedarabbal.

Hmmmm....de jó lenne....(am kicsit túloztam, szóval engem is taszítanak, főleg azok a kis büdös k*rvák).

2011. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szamóca.. ***** válasza:

szami ott van mindenhol és nincsen élete. szomorú ^^ :D

de legalább van annyi esze hogy ne foglalkozzon ilyenekkel mint te, szivi ^^

2011. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szamóca tényleg nagy mester. :D

Sok helyen látom én is! :D

De igaza van. Szóval egyet értek vele sok hely van ha nem tetszik nem oda mész. ennyi.

2011. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésben szó sem volt arról, hogy odajár, és itt nyafog miatta, sőt írta is, h színvonalasabb partykba jár. Szimplán csak megkérdezte hogy csak őt idegesíti-e ez a "faj".

Amúgy engem is idegesítenek, a sok nyafka 14 éves krva, meg a beképzelt divatmajmok, viszont maga a hely jó, csak kár hogy ilyenekkel van tele...

2011. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem is iszonyatosan zavar ráadásul Magyarországon nincs 1 jó szórakozóhely sem:) Ezért járok házibuliba baráti körökkel:D
2011. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szami inkabb kerdezek k
2011. máj. 22. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!