Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átkozottul érzem magam....

Átkozottul érzem magam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és 16 hetes kismama. Nem terveztük a babát, de úgy döntöttünk, hogy akkor szeretettel várjuk, és felneveljük. Apa, család mindenben támogat. Az utóbbi pár hét jó is volt, hozzászoktam a megváltozott helyzethez. Viszont egy pár napja hihetetlen szomorú vagyok. Főiskolára járok, nem azt mondom, hogy állandóan buliztam meg mentem ide-oda, de néha azért volt programom. Most viszont szinte egész nap be vagyok zárva a házba. Apa dolgozik, szüleim dolgoznak, a barátaim tanulnak, itt vagyok teljesen egyedül. Veszélyeztetett terhes vagyok, emellett még mindig nem múlt el a hányós időszak. Teljesen mélyponton vagyok, mit tegyek, hogy jobb legyen? Most úgy érzem kettétört az életem.
2013. ápr. 29. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár hét és jönnek az új érzések. Szerintem ilyen depis időszakon sokan átesnek. Én a 20. hét után kezdtem jobban érezni magam, nekünk még van 6 hetünk a kiírtig. Ilyenkor nem lehet tanácsot adni, csak annyit mondhatok, hogy fognak benned új érzések születni a hetek múlásával, jó érzések! Kitartás! Miért vagy veszélyeztetett?

2013. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, milyen jó neked! Semmi dolgod.... Pihizhetsz...

Nekem 12 éves, 2 éves, és 5 hónaposak az ikreim. Életem legjobb időszaka volt, amikor 2 éve 7 hónapos terhesen itthon maradtam, és végignéztem a Gyilkos elmék összes évadát, tavaly meg a lányok miatt kellett feküdnöm, én is bevérezem 14 hetesen, és kiolvastam legalább 100 kötet könyvemet...

Csak feküdtem, olvastam... Amiért most mindent megadnék...


Gondolj arra, hogy ez az időszak el fog múlni, aztán jön a gyereknevelés, ami nem rózsaszín felhő, és nem valószínű, hogy lesz még ilyen nyugis, "semmittevős" időszakod.

2013. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 19 éves vagyok és 20 hetes kismama! ne izgulj, minden rendben lesz, ezeket a hormonok miatt érzed! Az én párom is állandóan dolgozik, és nem is abban a városban ahol én lakom, 2 hét múlva költözünk össze amint megcsinálom az OKJ-és vizsgámat, és néha én is magányosnak érzem magam, ugyanakkor nem sokat kell várni, hamar elrepül az idő és itt lesz a szerelmetek gyümölcse, aki kárpótol majd minden unalmas, magányos percedért! Én már nagyon várom a kicsikémet és biztos neked is minden rendben lesz, ne szomorkodj semmi miatt, csodálatos állapotban vagy! :) Boldog babavárást! :)
2013. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tudtak konkrét dolgot mondani mitől véreztem, ezért is kell szigorúan feküdnöm.

A mai napom már jobb volt, próbálom átértékelni magamban a dolgokat.

2013. ápr. 30. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!