Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori hogy a...

Mennyire gyakori hogy a babának rátekeredik a köldökzsinór a nyakára? Nagyon rettegek tőle! 22hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakori, de nem probléma, hiszen nem tudja megfojtani, hiszen nem lélegzik, a köldökzsinóron keresztül kapja az oxigént.
2013. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj feleslegesen.
2013. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet gyakori, de az meg ritka, hogy ebből nagy baj legyen!
2013. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A koldokzsinoron keresztul kapja az oxigen, ugyhogy nem lehet baja. az en lanyomnak haromszor ra volt tekeredve a nyakara, ugy jott a vilagra. teljesen egeszseges!
2013. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elég gyakori.az én kisfiamnak 2-szer is rá volt.Mivel császároztak,így semmi probléma nem volt,de amúgy sem lett volna ha természetes úton szülök.Akkor van gond,ha a köldökzsinór rövid,és rá is van tekeredve,akkor a kitolásnál visszatarthatja a babát.de akkor császár,szóval ne aggódj!
2013. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm a vàlaszokat! Tehát akkor nem fulhat meg? Picit megnyugodtam azért!
2013. máj. 1. 22:55
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek is rá volt tekeredve, sőt a fiunknak is. Az lehet a baj, ami nálunk is volt, hogy e miatt hiába nyomtam, nem tudott kijönni a baba. Na most, ha nem tud kijönni, felléphet oxigénhiányos állapot, ami károsodást okozhat. Végül is nekem szerencsém volt, mert választott orvosom volt, aki a szép jussa miatt nem tétovázott, mondta, hogy akkor vákum kell, ennek segítségével pillanatok alatt kint volt a fiam, és hál isten, semmi baja nem lett.
2013. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A doki ra tudja kapcsolni a gepet olyan funkciora mikor a ver aramlasat neztetek! A nyakanal ha nezitek akkor o mar latja h viszintes iranyban aramlik e a ver. Ha nektek nem akkor nincs is ott a koldokzsinor. Es mar nem.is lesz. A dokim mondta h 80%ban mar fel tekeredett volna. Mar nincs akkora helye bent
2013. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mindta, hogy emiatt egyáltalán nem kell aggódni. Szerinte nagyon sok babára rá van tekeredve a köldökzsinór, de szülésnél a legtöbb kicsi gond nélkül átcsusszan rajta.
2013. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!