Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volna értelme megszakítani a...

Volna értelme megszakítani a terhességet?

Figyelt kérdés
16 éve lány vagyok és sajnos nem kívánt terhességem van kihasználták hogy nem tudok védekezni és így maradtam terhes de anyumék erről nem tudnak semmit

#terhesség #terhesm
2013. máj. 2. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal!!!!
2013. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsősorban vegyél egy mély lélegzetet, és menj ki édesanyádhoz, beszéld meg vele!

Ha a babát nem akarod, akkor is szülői beleegyezés szükséges, szóval mindenképpen meg fogja tudni!

Szerintem a fogamzásgátlót nem lehet "kihasználni"! Nem kívánt terhességre ez a megoldás!


19hkm

2013. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj a szüleiddel!Az a legfontosabb!Ha nem szeretnétek a babát,kell a szülői beleegyezés is.

Siess,mert csak 12 hétig veszik el!

2013. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp beszélj vele! Elsőre biztos nem fog tapsolni örömében, de később nem fogod megbánni, hogy megosztottad vele ezt a problémát. Ráadásul kiskorú is vagy és nélküle nem tudnál intézkedni, akárhogy is döntesz a babával kapcsolatban!

Mivel a baj már megtörtént, így csak azt tudom tanácsolni, hogy máskor nagyon,de nagyon figyelj oda a védekezésre és hogy ne eshess többé ilyen helyzetbe.

2013. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát erőszaknál szerintem nem nagyon van védekezési lehetőség..... :( :(
2013. máj. 2. 15:39
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát így más a helyzet...gondolom, így végképp nem szeretnéd megtartani a babát.

Azt nem értem, hogy a szüleid miért nem tudnak róla? Feljelentés, stb...???

2013. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
mert nem akarok ügyet belőle :(
2013. máj. 2. 15:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem az ügyet,nem tudok nagyon segíteni,de a baba miatt mindenképp szólnod kell a szüleidnek, majd jön a kérdés,hogy hogyan "sikerült" és mivel ők is tehetnek helyetted feljelentést, nem tudod elkerülni az ügyet. Egy erőszak nem gyerekjáték, főleg,ha "eredménye" is lett...
2013. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hát ha nem akarsz ügyet belőle...


Szerintem ez kamu. Ilyen kérdést senki nem tesz fel, aki magasabb értelmi színvonalon van egy hintalónál.

2013. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kösz a kedvességed... de el mehetsz a *** :(
2013. máj. 2. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!