Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az apasági nyilatkozat intézés...

Az apasági nyilatkozat intézése nem szégyen? A barátom születendő gyermekem apja nem akar házasodni csak az együttélést szorgalmazza.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szia,nem szégyen söt sztem is jobb az eggyüttélés mint a házasság valahogy nekem az a tapasztalatom h ahogy megházasodnak egyböl vita és hamarabb elökerül a szétválás(persze vannak kivételek)nem szégyen az apasági,30 napnál nem lehet régebbi a nyilatkozat csak azt fogadják el.
2009. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ciki nincs benne, sokan vagytok így ezzel :)
2009. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem szégyen, ez a módja, örüljünk, hogy legalább van. Mi 9 éve ismerjük egymást és megköszöntem neki, hogy aláírta a papírt, aztán kapcsoltam, hogy talán neki kéne megköszönnie, hogy annak ellenére, hogy elvenni nem hajlandó feleségül- egyáltalán megengedem azt, hogy az ő nevét viselje :-), ha jobban belegondolsz... Na de mindegy, jövőre ha minden igaz összeházasodunk !

2009. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen?

18 éve vagyunk együtt, van 2 gyerekünk, de nem vagyunk házasok.

2009. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ikerterhesség miatt bent fektetnek fél idősen.Akkor hogyan lehet intézni az apasági nyilatkozatot?
2009. okt. 5. 13:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolso, ezt azert igy eleg meresz kijelenteni ismeretlenul a baratomrol hogy el fog hagyni a fel eves gyerekkel.. Sztem ha olyan tipus lenne mar reg megtette volna (tobb okbol is amihez senkinek semmi koze) es megsem tette.. Szoval ebben nincs igazad!
2014. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hoznám el, ha ennyire szívás lenne megoldani. A tanár célozgasson csak, ha attól neki... Nem te leszel az egyetlen, aki nem tudja megoldani, gondolom a többi anyuka is dolgozik.
2020. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!