Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tartok a beágyazódásnál....

Most tartok a beágyazódásnál. Nőgyógyászati vizsgálat miatt lehet baja a magzatnak, ha megfogant? Meg tudja sérteni valamivel?

Figyelt kérdés
Fel vagyok fázva,ezért megyek orvoshoz,de félek,hogy esetleg nem tapad meg a baba a vizsgálat miatt!Vagy alaptalan a félelmem?
2008. jún. 16. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen szólj az orvosnak,hogy figyeljen oda, mert... De véleményem szerint nagyobb az esélye, hogy a felfázás miatt nem tapad meg, minthogy egy orvosi vizsgálat miatt lenne valami baj. Ha belül gyulladásban vagy, az veszélyesebb. Nyugodtan szólj az orvosnak, és oda fog figyelni. Szorítok, hogy baba legyen!
2008. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lehet baja. Óvatosak a nőgyógyászok, nem csinálnak olyat ami ártana. Különben is a nőgyógyászati vizsgálat elengedhetetlen lesz a terhesség megállapításához. De azért a biztonság kedvéért mindenképpen szólj a dokinak, hogy mi van. Gratulálok a babához. 18 hetes kismama
2008. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Dél körül megyek orvoshoz,remélem nem lesz baj.Nagyon veszélyes a felfázás,ha terhes vagyok?Vagy attól még lehet egészséges a baba?
2008. jún. 16. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a felfázás veszélyes, hanem ha nem vagy kikezelve, akkor a szövődmények. A gyulladás nagyon sok olyan területre átterjedhet, ami védi a babát, és ez okozhat gondot. Biztos fog rá adni neked kúpot, meg gyógyszert. Nem lesz semmi baj, időben elmész, és helyrehoz a doki. Nyugi ez csak akkor veszélyes, ha nem kezelik, és hosszú hetekig várnak vele.
2008. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!