Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. Heti genetikai uh kérdés?

12. Heti genetikai uh kérdés?

Figyelt kérdés

Crl 61 mm, bpd 21 mm, tad 19 mm, nt 1,3 mm

Ez 12 hetes több napos? Orrcsont méret nincs, kértem de nem foglalkozott vele...ettől még megnyugodhatok? Azt látta, hogy fiu:) 35 éves vagyok...ezekkel a paraméterekkel kérjek további vizsgálatokat?


2013. máj. 2. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ezkek nagyon jó eredmények és a baba mérete is megfelel a korának. orrcsontot ebben a stádiumban nem mérik le, csak azt nézik, h "jól látható"-e. ez alapján megnyugodhatsz, azért egy kombinált v integrált teszt még jó lenne mellé, de amid eddig van, az tökéletes, nem kell se genetikai tanácsadás se amnio, se chorion. és még nem is vagy olyan idős... :)


37/N, 28 hkm

2013. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) a kombinált tesztet mennyi időn belül kellene intéznem?
2013. máj. 2. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
12 hét 2 naposan: crl:58 nt: 1,6 normál orrcsont szívműködés látható,lepény hátsó falon,normál magzatvíz.Nekem ennyi volt rajta,csak azt nem értem miért nem mondta az orrcsontot hiszen ha jól tudom pont az a lényeg,nem pedig az hogy mi a neme,már bocsi,amúgy gratula hozzá,csak felháborító.
2013. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerria ***** válasza:
100%

Az értékek jók, szerintem.


Az orrcsontot nem mérik, csak jó, ha látható. Tehát ez nem hiányosság hogy nem mérte.


Én 33 éves vagyok 15 hetes, és kombinálton túl vagyok. Szerencsére van egészségpénztárunk így megyek a következő vizsgálatra is... mert nem kp-ban kell kifizetni...

2013. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egyik kezén, lábán tudtunk ujjakat is számolni...lehet ő látta az orrcsontot...valahogy csak a tarkó érdekelte...
2013. máj. 2. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Az nt érték tökéletes,akkor nem mindegy az orrcsont?Az nt a legfontosabb,az orrcsontot nem szokták mérni csak megnézik van e.
2013. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az nt-t nagyon nem tudja elmérni, ugye? Mert nem 100%ig pontosak a gepek...de eleg messze van az eredmeny a rizikos hatarertektol....
2013. máj. 2. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 mm alatt kell lennie. ennyit nem tud elmérni. nyugodj meg, csak magadnak ártasz azzal, h ennyire aggódsz, amikor semmi okod rá
2013. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Alapbol nem aggodom tul, meg ragodok hogy van e baj, csak ma volt a vizsgalat es valahogy nem azt kaptam amit vartam...meg ugy tudom keves ido van, mert bizonyos vizsgalatot csak a 12., 13. Heten lehet elnegezni...folsavat mar abbahagyhatom?
2013. máj. 2. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,nekem nem is írtak a papírra nt értéket csak,hogy 3 mm alatti meg,hogy orrcsont látható.2 mmt elmérni már nehéz,szerintem nincs okod aggódni,jók az értékeid.
2013. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!