Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Finisben lévő kismamik hogy...

Finisben lévő kismamik hogy érzitek magatok? Tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én 39 hetes vagyok és már nagyon várom, hogy megszülessen.

Hányadik babátok? Mennyit híztatok? Volt valami gond a terhesség alatt? Milyen szülésre készültök?


2013. máj. 3. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap töltöttem a 39. hetemet :-)

Első baba lesz, kislány :-) Már nagyon várom, hogy kibújjon, azt hittem, az esti front megteszi hatását, de nem :D

2013. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ma töltöttem a 39.hetet,nekem második és kislány.Este elment a nyákdugóm,bár még semmi jele h. kibújna reménykedem:)
2013. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én pénteken töltöttem a 39-et, 10-ére vagyok kiírva. Nektek mennyit mozog a baba? Nekem iszonyat keveset:(
2013. máj. 5. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk változó,nagyon aktív és olyankor esősen is mocorog,szinte már fáj...Most viszont nagyon lusti.Annyira jó lenne,ha már kint lenne :-) hol fogtok szülni?
2013. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja második voltam :D
2013. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!