Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondtátok el a...

Ti hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy terhesek vagytok? Hogyan reagált rá?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mondtam,hogy késik,csináltunk együtt egy tesztet negatív lett,csináltunk még egyet az is,a harmadik pozitív:) Nem hittük el,iszonyatosan örült,ahogy én is,mondta,hogy ne haragudjak de erre most innia kell egy kicsit.Amúgy 26 elmúlt,amikor két csíkunk lett,több,mint 6 éve voltunk együtt,és semmi akadálya nem volt az érkezésének,de én még nem terveztem.Ő igen:DD
2013. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
mi is így. megcsináltam a tesztet, félretettem az előírt pár percre és aztán együtt mentünk vissza megnézni
2013. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kellett elmondanom, eszrevette h vmi "mas". folyton ingerult es hisztis voltam. O mondta hogy teszteljek egyet es pozitiv lett :)
2013. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkába indultam reggel, de előtte megcsináltam a tesztet (Ő akkor már dolgozott). Sírva (az örömtől :)) hívtam, hogy pozitív lett. Alig merte elhinni, majd hozzátette, hogy a tesztet hagyjam a mosógépen, és Ő is megnézi :) :D

26 hkm

2013. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel külföldön volt,hajnalban csináltam egy tesztet,már uton volt munkába mikor hivtam,hogy ,,Szivem terhes vagyok,pozitiv lett a teszt,,.sirtam és nevettem az örömtől,errefel nyugtatgatott,hogy menjek orvoshoz hogy még biztosabb legyen,8kor már hivtam is ujra,hogy a doki is alátámasztotta,hogy sikerült(mivel volt 3 sikertelen probálkozásunk,sőt mivel külföldön dolgozik,voltak honapok mikor nem is jött haza pont akkor,mikor ,,kellett volna,,)Szóval hallottam a hangján,hogy mosolyog,alig tud hozzászólni,mivel évek ota vár már egy saját gyermekre :) Feledhetetlen öröm volt,hogy pont én adhattam neki élete legdrágább ajándékát :) De azóta is vannak dolgok,mikor észreveszem rajta,hogy hoppá ,,most jobban felfogta,hogy gyerekünk lesz,,...pld közös ultrahangon,lássa hogy nől a pocim,lássa hogy rug és mozog a hasam,akkor döbben rá,hogy lakik ott bent valaki :)
2013. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondtam december 23.-án, hogy már 9 napja késik, és eddig ennyi volt a maximum. Már előtte is beszélgettünk, hogy néha kicsit szédültem, ritka hányingerek jelentkeztek. Mondtam, hogy el kell mennem majd a két ünnep között orvoshoz, nehogy valami baj legyen. De mondtam, hogy vegyünk egy tesztet is, ki tudja-alapon. (Nem is mertük gondolni) Aztán másnap megcsináltam, és nagyra nyílt szemekkel rohantam a páromhoz, hogy "Úristen, ezt nézd meg!" Ő még félálomban volt, mikor megnézte a kétcsíkos tesztet. Mondta, hogy délután csináljunk még egyet, mert ez csalhat. Aznap még rohantam egy áruházba, vettem további két másikat, aztán mindegyik pozitív lett. Örültünk neki, annyira, hogy el se mertük hinni. :) A legszebb karácsonyi ajándék lett. :)
2013. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk meglepi baba lett..dolgozott ..én meg csináltam egy tesztet munka előtt mert furcsán éreztem magam,de valójában esélyt sem láttam rá,h.baba legyen. inkább ilyen kizárásnak csináltam. Erre ugye a két csík:) Mivel én semmit sem bírok magamban tartani azonnal felhívtam még sokkos állapotban .)) Ő volt a nyugisabb. Mire hazaért annyira boldog volt,h.ő nyugtatott engem:))
2013. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt néztük a terhességi tesztet, hogy kijön-e a 2. csík. És igen, pozitív lett. Mind a ketten csak pislogtunk, hogy akkor most ez komoly? :D Gyorsan beültünk a kocsiba és vettünk még 2 tesztet, amit a következő napokon megcsináltam :)

(Volt előtte egy vetélésem, és nagyon féltünk)


20hkm

2013. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi nem terveztük a babát, de mivel egyáltalán nem menstruáltam, egyszer nem védekeztünk, nem gondoltuk, hogy gond lenne, de mivel soha nem menstruáltam, így csináltam egy tesztet. Amiről én nem is hittem el, hogy pozitív, eszembe sem jutott, hogy az lehet. Én megijedtem, és kiabáltam szegény férjemmel, hogy nézze meg mit csinált, hát normális, nagyon kiakadtam, percekig "tomboltam", aztán sírtam. Végül megnyugodtam, és azóta már nagyon örülök neki én is (férjem a tombolásom ellenére is boldog volt, mert azt mondták az orvosok, hogy természetes úton nem lehet babánk). Igazi kis csodababa. :-)

21 hkm

2013. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!