Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oldalkamra hátsó szarva...

Oldalkamra hátsó szarva 9mm-re tágult! Ugye nem lesz baja a babámnak? Ki vagyok készülve kérlek biztassatok!

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltunk 4d ultrahangon, és mivel kedden kell visszamennem a dokimhoz, ezért eddig nem mentem..


Van több gond is, de ezt találom a legsúlyosabbnak, van vesetágulata is a kisfiamnak, de ez már megvan vagy 10 hete, és nem kóros...

Ezen kívül a méhlepényem is II. fokban érett, és a méhszájam is kezd nyílni...


Szóval már amúgy is ki vagyok idegileg, de mikor kérdezték, hogy volt-e valami fertőzésem mert biztosan attól van...

Volt hüvelyi fertőzésem is de nagyon enyhe és ki is van már kezelve, illetve most műtötték a lábujjamat mert benőtt a köröm, és lehet hogy az ottani gyulladástól van..


A leleten ez van pontosan:


Az oldalkamra hátsó szarva 9mm. A plexus nem éri el az oldalkamra falat. Kontroll jav!


Kérlek biztassatok kicsit, mert én azóta csak sírok, hogy fogyatékos lesz a gyerekem én miattam, mert volt valami fertőzésem.. ki vagyok nagyon!! Ugye minden rendben lesz??? Olyan gyönyörű volt a videón is, nem tűnt betegnek, vagy ilyesmi, szerintem már csak én képzelgek.. de annyira megijedtem...


Egyébként minden más tökéletes, más most 1500 grammnak becsülték, pedig még 1 kg-nak se kéne lennie...


Kérlek írjatok tapasztalatokat, mert le kell nyugodnom!


27 hkm



2013. máj. 4. 10:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Legutoljára 15 éve gyerekkoromban kellett nekem is vadhússal műteni, és akkor viszont többször is! Azóta most jött elő először..
2013. máj. 4. 15:35
 12/16 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, és megvizsgált, 2100-as a méhszájam, de azt mondta, hogy majd 3 hét múlva ultrahangoznak meg....


Kérdeztem tőle, hogy nem lesz ebből baj? Azt mondta, hogy nem!


Most nagyon nem törődöm volt az orvosom kicsi ki is akadtam rá...


Most azon gondolkozok, hogy jövőhéten mennem kell úgy is vérvételre, és hogy ne kopogjak be, hogy mégis adjon egy beutalót, mert nem bírok 3 hetet végig izgulni?


Vagy bízzak benne?


Szerintetek?

2013. máj. 8. 09:38
 13/16 Kései Sirató ***** válasza:
CSak a vesetágulathoz tudok hozzászólni, kisfiamnak volt és 4 hónapos korában magától rendbe jött, de ezt már a nőgyógyászom is mondta, hogy ne aggódjak, csak járjunk havonta ultrahangra.
2013. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Amiatt annyira én sem aggódok :)
2013. máj. 8. 13:49
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem volt a babámnál plexus ciszta, meg veset tágulat...


a plexus ciszta már eltűnt, a vesetágulata mág meg van...az 9mm neki...



én is 27 hetes vagyok...engem 20 héttől hívnak 2- hetente kontrollra....

2013. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha olvasod még, írnál mi lett végül?
2019. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!