Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki számolja jól a terheségi...

Ki számolja jól a terheségi kort? Az orvos és az UH szerint 16 hetes és 4 napos a baba, a menszim szerint 18 hetes és 4 napos.

Figyelt kérdés

A doki szerint később fogant, remélem ez a helyzet és nem az, hogy 18 hetes, csak nem fejlődik jól.

Aggódnom kell szerintetek?

Hamarabb küldtek AFP-r is, mert nem látták még, hogy a Bambuli fiatalabb, nem lesz jó az eredmény.


2009. szept. 29. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha tudnád, mikor fogant :D Én nem tudtam, hosszú ciklusaim voltak, igy végig 3 hetes különbségek voltak. Azt mondják, hogy a 10-12 hét körüli UH a legpontosabb, nekem ott április 5-öt mondtak, március 31-én született a babám, és az állapota alapján tuti, hogy túlhordtam... Szóval a gépek sem tudhatnak mindent, a lényeg, hogy a baba egészséges legyen, azt meg úgyis látják a végén majd, illetve a méhszáj és a méhlepény állapotából tudni fogják, mikor kellene kb szülnöd :) Sok boldogságot!
2009. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az UH azért pontosabb mint a mensi,mert nekem a doki azt mondta hogy 12. hétig az embriók mérete egyforma csak azután kezdenek a genetikai adottságok meghatározó különbséget mutatni.
2009. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezek szerint nem csak én nem tudom, hogy mikor fogant a baba:)

Bízom az orvosban, Ő azt mondta, hogy egészséges, és ez a legfontosabb.

2009. szept. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!