Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez száradási csík lehet? Pár...

Ez száradási csík lehet? Pár percig semmi nem volt látható a tesztablakban, aztán visszaaludtam és két csíkot láttam ébredéskor. Nem tudom mit higgyek, nem találkoztam még ilyennel. Lombikom volt!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. máj. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen volt :-) drukkolok :-)

29 hkm

2013. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ez egy corax teszt ugye? Az nagyon megbizhato, jo teszt! Es ez pozitiv:)))
2013. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Igen egy corax :),de én nem tudtam ez mennyire megbízható. Remélem igazatok lesz! :)
2013. máj. 7. 18:54
 24/42 A kérdező kommentje:
Ja és egy embriót ültettek be,csak egy lett...
2013. máj. 7. 18:58
 25/42 A kérdező kommentje:
A mai teszten csak egy óra múlva jelent meg,egy sokkal halványabb csík mint a tegnapi... Szóval szerintem ,ez sem jött össze. Azért köszönöm nektek a válaszokat!
2013. máj. 8. 09:28
 26/42 anonim ***** válasza:
A kérdés ugyanolyan teszttel csináltad-e ma is? Én ne csüggedj még, hiszen lehet csak hígabb volt picit a vizeleted, mint előző nap. Holnap vérvétel és az majd igazolja, hogy terhes vagy!!!
2013. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

:( A reményt azért még ne add fel!!!

Megírod majd, mi lett?

2013. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Még ne keseredj el!

Remélem azért megírod, hogy mi lett!??

2013. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen a teszt. Milyen érzékenységű.

Meg azt is vedd számításba, hogy kétnaponta kétszereződik a szervezetben a hcg.

Addig nincs veszve semmi, míg meg nem jön!

2013. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:

szia


egyszer én is jártam így szintén lombikos vagyok és a beülti után 14. nap clearblue compact tesztet használtam sokkal később jött ki nekem is a csík és sajnos hiába ugy nézett ki mint a pozitív teszt nem voltam babás mégsem,pedig sokan írták hogy ez pozitív de ami a 100% az a vérvétel de sok sok szerencsét kívánok neked hogy másképp legyen mint nálam :-) drukkolok nagyon

2013. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!