Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kezdesz azonnal egészség...

Miért kezdesz azonnal egészségesen élni, amint megtudod, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés

Mi a tényleges oka annak, hogy azonnal abba hagyod a cigit, sok zöldséget, gyümölcsöt eszel,stb...

-valójában attól félsz, hogy nem lesz egészséges a gyerek?

-vagy attól, hogy egy beteg gyereket kellesz NEKED felnevelned?

Tudom, hogy mindkettö OK lehet, de ha a szived mélyére nézel melyik a nagyobb félelmed?


2009. szept. 29. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert abban a pillanatban imádom, szeretem, amint megtudtam, hogy létezik. És a legjobbat akarom neki adni. Egyik sem. Azért, mert szeretem. Neked még nincs gyereked!
2009. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi a csattanó?!
2009. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert szereted a gyermeked és óvod félted mindentől.... akkor is ha még csak 1 cm!

És nyílván minnél kevesebb rossznak akarod kitenni és persze hogy félsz attól is,hogy valami nem lesz teljes nála és akkor neked kell felnevelned! Mert nyíííílván ezért nem hagynád a kórházban, vagy nem vetetnéééd el. Főleg ha már láttad, hogy hogy menekül egy 2 hetes magzat a kaparás elöl: UH felv étel!! Asszem sikoly a neve.

Vagy most láttam kábszeres anyuka babaájának elvonási tünetei vannak!!! és így le kell előbb szoktassák szrencsétlen kisbabát!

Én már láttam olyan kismamaszerűségfélét, aki a kocsmában 8 hónaposan cigifüstben cigizett és felestivott és közben panaszkodott, hogy fáj a hasa,és rugdos a gyerek!! Úgy képentöröltem volna...sajnos kihagytam!!!


és ezeket gondolom...pá

2009. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor egy nő megtudja, hogy terhes akkor ösztönösen elkezd aggódni a babáért és természetes, hogy a legjobb esélyekkel akarja a viágra hozni a babáját. Nekem minden uh egy megkönnyebbülés, hogy minden rendben a babámmal és szépen fejlődik. Ha azt mondják az orvosok, hogy a folsav hasznos akkor biztos van háttere, hát szedtem én is... Ha tehetek azért bármit is, hogy egészséges babám szülessen akkor megteszem, ez engem is megnyugtat, ha én nyugodt vagyok akkor a baba is jól érzi magát. Igen én féltem attól, hogy nem lesz egészséges a babám. Szeretném ha egészségesen indulna ennek a nehéz Világnak!

2009. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!