Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesség esetében...

10 hetes terhesség esetében 4,5 mm crl, nagyon kicsi? Lehet ebből még egészséges terhesség?

Figyelt kérdés
Lányok nagyon aggódom, az orvos semmit nem mondott, csak,hogy két hét múlva menjek vissza. 24 éves vagyok, az első babámmal vagyok várandós, nem tudom hogy vannak ezek a dolgok, de az interneten a 10 hetes embriók már sokkal nagyobbak! Nektek mik a tapasztalataitok?

2013. máj. 8. 14:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hasi volt.
2013. máj. 8. 14:44
 12/30 anonim ***** válasza:

és a doki mondta, hogy kicsi? szerintem még mindig esélyes az elírás, ha baj van, nem várnak vele 2 hetet!

én is első babás vagyok, és azt javaslom, hívd fel az orvost, nekem is volt már kérdésem, ami elmaradt akkor, készségesen válaszoltak rá!

inkább, minthogy 2 hétig gyomorideged legyen!!

2013. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

fel teszed a képet esetleg ????


SZÍVHANG VOLT ???? mert nekem 6 hét leges legelején volt 3 mm a baba és volt szívhangja, viszont 10 hetesen már tök más formája volt....látszódott a fej, gerinc...stb

2013. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
szívhang volt? Mi van még a leleten? 45 mm vagy 4,5 cm megfelelő 10 hetesen, de 4,5 mm az nagyon kicsi. Nem mondott az orvos semmit?
2013. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

előző oldalon írtam (hogy 45 mm lesz az) de ha csak petezsákot meg vmi kis fehér foltot láttál az nem túl jó egy 10 hetes baba már baba alakú

[link]


Mint ez.

Biztos hogy 10 hetes vagy? Mikor volt a terhességi teszt pozitív? Korábban voltál uh-n ott milyen eredményt kaptál?

2013. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
?
2013. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondta, hogy kicsi és azért nem mondott semmit, mert még bármi lehet ebből, baba is, vetélés is, várjak türelemmel és idézem "ne agyaljak".
2013. máj. 9. 10:14
 18/30 anonim ***** válasza:
15 ös vagyok, akkor ezekszerint mégiscsak jó volt a 4.5mm?? Akkor viszont nem 10 hetes csak 6-7 körül...szívhang volt amúgy?
2013. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
aha, szerintem most jött el az ideje az orvos váltásnak, kedves kérdező, legalább is elmennék egy másikhoz.
2013. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

15 vagyok igen mondjuk az se mindegy mi az előzmény (amire nem válaszoltál kérdező még hogy voltál e korábban is már uh-n akkor még stimmelt e a mérete a babának , van e szívhang mikor volt utolsó mensi stb.)

Mert ha voltál korábban akkor még oké volt a mérete stb. és azóta nem fejlődött akkor azért 2 hetet várni egy nem fejlődő babával magadban, az még veszélyes is lehet.

Szóval akkor valóban sürgősen mennék más orvoshoz.

Ha mindezek nem állnak fent akkor elég lehet a türelem amire a doki intett hiszen el van számolva a terhesség jópár héttel valószínű. Miből gondolod amúgy hogy 10 hetes vagy?

2013. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!