Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kell hüvelytisz...

Hányadik héten kell hüvelytisztasági vizsgálatot csinálni?

Figyelt kérdés

A lényege: ha áthalad a baba a szülőcsatornán, ne legyen fertőzött a hüvely.

31 hetes vagyok


2008. jún. 16. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%

Ja,így már érthető.

Tedd fel értelmesen a kérdésed,és akkor értelmes választ várhatsz.Hülyeségre hülyeséget lehet írni.

Te egy sima kenetvételről beszélsz,amiből kiderül nincs-e kóros a hüvelyben.

2-ik válaszoló

2008. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
értelmesen tettem fel a kérdést. egyedül csak te nem fogtad fel, az összes többi válaszoló igen.
2008. jún. 16. 20:56
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem már a 11. héten vettek kenetet, csináltak tenyésztést és kaptam antibiotikumot a kis bacimra, na meg canesten kúpot, mert gombám ugyan nem volt, dehogy ne is legyen. Azóta volt kontroll tenyésztés is, és most már rendben van minden. Egyébként nem volt semmilyen panaszom.

Mivel még csak a 23. héten járok, nem tudom, lesz-e még további kenetvétel.

2008. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A lényeg,a kérdés ostoba!!

Az nem tisztaság kérdése,ha kitenyésztenek valamit,vagy nem.

Tisztaság kérdése az,hogy tisztálkodsz-e rendesen.

2008. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem a kérdés ostoba, hanem a kedves kommentező anyuka provokációja. Ennyire ne unatkozzál már a harmadikat várva.:)

Mindenki érti, miről szól a kérdés, csak te értetlenkedsz, gondolom szándékosan.

Bár még én sem hallottam ezt a kifejezést, hogy hüvelytisztasági vizsgálat, azért értem, mi a kérdés lényege és semmi kivetnivalót nem találok benne.

Miért nem mondhatjuk egy hüvelyre, hogy tiszta, ha kórokozómentes? Nem akkor tiszta?

2008. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen kifejezés nem létezik kedves kommentező.

De azt hiszem,neked nem is írtam semmit.

Úgyhogy,majd akkor írogass nekem,ha megszólítalak!!!

Ha unatkozol mással kommukikálj!!!

2008. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

:))))

Hormontúltengésed van, majd elmúlik.

Én sem írtam, hogy létezik, olvass figyelmesen. Bocs, hogy reagáltam a kommentedre, ez egy ilyen oldal, bár biztos neked is feltünt, hisz irogatsz továbbra is. Olyan hülyeségeket írsz, amiket simán írhatnád magadnak is. Engem provokálhatsz, lepereg.:)

Na befejeztem, nem állok le veled, nem tehetsz róla, hogy most hülye vagy kicsit.:)

2008. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a vizsgálatot többnyire a 36. héten végzik el. Hasonló a terhesség elején levett kenetellenőrzéshez. Amúgy pontosan fogalamaztál!

Minden jót!

2008. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Huha lányok,anyukák!Itt erős hormon túlpörgést érzek!:-))

Én is meglepődtem a hüvelytisztaság szón,de abszolút érthető volt és megválaszolható!

Nekem pl 26,héten kellett volna ill csinálják az Énkis városomban de mivel más városba kerültem,mert itt megszünt a szülészet,de a nőgyógy.nem ezért ott a másik városbna nem csinálnak ilyet a 26.héten,hanme majd csak a 30valahányadik amit még pontosan nem tudok!De Én biztosnság kedvéért meg fogom kérni a dokit h vegye le nekem-amikor majd megyek a következő terhes gondozásra!

Boldog abbavárást mindenkinek és nyugalom....:-)

28 hetes kismama

2008. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! boldog babavárást kívánok mindenkinek!
2008. jún. 17. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!