Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes 4 napos terhes vagyok,...

10hetes 4 napos terhes vagyok, tegnap óta nem fáj a mellem, és mintha nem is lennék már annyira felpuffadva. Nálatok is igy volt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem a 11.héten mintha elvágtak volna minden terhestünetemet.Mondjuk nekem csak émelygéseim,kajaundorom volt.A melleim is csak nagyon picit érzékenyek már.12hetes korra általában elmúlnak ezek a panaszok.23 hetes
2009. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért van mert a 12 hét környékén csökkenek a terhességi tünetek. Én jövőhéten töltöm be a 12-t de a melleim már nem fájnak de a puffadás meg a hányinger, álmosság még meg van. Ne aggódj ez normális. Boldog babavárás.
2009. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem így volt, de ettől még minden okés. Minden terhesség más és más, próbálj meg felhőtlenül örülni a babádnak! A legtöbb olyan dolog, ami korai terhességben történik, nem igazán megelőzhető, így kár is stresszelni magad vele. Az viszont egészen biztosan jót tesz neked is, meg a bébinek is, ha jókedvű vagy és nem aggódsz. Tégy meg mindent az egészségetekért, ami csak Tőled telik és bízz az orvosodban.

Boldog baba várást! Jó egészséget kívánok!

2009. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem.


11 h 3 nap

2009. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. szept. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!