Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nagy lessz a hasam a...

Nagyon nagy lessz a hasam a következő idökben?

Figyelt kérdés
Most vagyok 19 hetes és aggódom, hogy nagyon nagy lessz a hasam vagy a gyerköc.
2013. máj. 15. 11:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2013. máj. 15. 11:52
 2/11 anonim ***** válasza:
jesszus, na ezen aztán már tényleg ne aggódj:))) senki nem tudja megmondani neked, van, akinek az elején nagyon nő, aztán szépen lassan, van, akinek semmi, majd a 20. héten odapattan egy bazi nagy labda kb.:D a baba meg nőjjön csak szépen!:)
2013. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. máj. 15. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg jo nagy! :-) biztosegybaba van benne? Lehet, h innentol majd lassabban fog noni, vagy mashogy fog helyezkedni a baba, es akkor mashogy fog latszodni.
2013. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen egy baba van bent :)
2013. máj. 15. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt sosem lehet tudni. Kár is aggódnod miatta. Én kb. ugyanekkora pocakmérettel rendelkeztem a 19. héten, de mivel egyenletlen a gyerkőc növekedése, néha többet nő, néha kevesebbet. Nekem a 10. héttől kezdett látványosan nőni, de például a 22.-25. hét között alig nőtt tán egy centit, míg máskor egy hónap alatt akár 4-5 centiben lehetett mérni a különbséget. Igaz, ez volt a legkiemelkedőbb érték.

Élvezd a babavárást, ne aggódj a pocid mérete miatt, most arról szól minden, hogy neked és a babádnak kényelmes és kellemes legyen minden. Egyébként nagy poci nem takar mindig nagy babát, és a kis pocak sem jelent feltétlenül kicsit. :) Átlag méretű pocakokban is szoktak óriásbabák megbújni. :)


26 hkm

2013. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. boldog babavárást :)
2013. máj. 15. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem vészes.

Aztán lehet, hogy pár hét múlva olyan kérdést teszel fel, hogy miért nem nő a pocid... :)

A baba mérete meg nincs összefüggésbe a pocak méretével.

Nekem is hatalmas pocim van, sokat piszkáltak, hogy nincsenek-e ketten, viszont a babám meg picike...

35 hkm

2013. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok a babához.

Én is 19 hetes vagyok, hasonló testalkattal, mint te. Pont most néztem meg a telómon a képeimet, igaz egy héttel ezelőtt készültek, de kb. ugyanekkora hasam van rajta, mint neked:)

Egyébként nekem is mindenki azt mondja, hogy mekkora hasam van már, pedig még csak + 1 1/2-2 kg-nál tartok. Reggel kevesebb, este több:)

2013. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én is kb. +2 kg-nál járok. Boldog babavárást :)
2013. máj. 15. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!