Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon 31hetes...

Ma voltam ultrahangon 31hetes vagyok, de veszélyesztetet terhes vagyok a magzat növekedése miatt?

Figyelt kérdés

31hetesen a babám 1400-1500gram között van 31hetesen mekkorának kell lenni??? Jövhèten hivtak vissza ultrahangkontrollra, 32hetesre!

Ezek voltak fel tüntetve a papiron :

Magzat fekvése: Koponya végű

BPD: 80mm

AC: 230mm

Kalkulàlt súly: 1400-1500gram


veszélyeztetet terhesség a magzat növekedési elmaradása miatt..


Mit jelentenek? Annyira meg vagyok illyedve, koraszülött lessz a gyerekem? Tul kicsi a sulya 31hetesen.. Akkor kb mekkora lessz mire megszülök?? Eddig minden rendben volt minden vizsgalatom mondtak hogy szèpen fejlődik a picim, eszek rendesen mindent ami jol esik de akkor ez miért van? Vàlaszokat várok! Ha koponya fekvèsű a picim akkor ez azt jelenti hogy beàlt a Szűlőcsatornàba? Köszönöm 31hetes kismama


2013. máj. 15. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31 hetesen 2050gr volt a picim.de nagy babanak szamit. Azt irta hogy a 34.hetnek felelne meg ez a suly. Tehat tok okes a te eredmenyed!!
2013. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ő a saját dokid amúgy aki elküldött? Ne aggodalmaskodj, gondolj arra hogy abból baj nem lehet ha 1 hét múlva is megnézik . Inkább nézegessék mint a másik véglet hogy nem is foglalkoznak vele.
2013. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit, igazatok van felesleges aggodalmasokodni, meg bosszankodni emiatt, van még bő 2 hónapom, ès addig ugyis sokat fog még hizni :) köszi a valaszokat! :)

Ha fejfekvèsű akkor már beált a Szülőcsatornába nem??

2013. máj. 15. 19:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a súlya....nem minden magzat "papírforma" szerint fejlődik!de nézzék csak meg, neked is az a jobb, és a babának is! Lényeg h ne idegeskedj!
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen jo iranyban van,be van fordulva
2013. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Meg a szulesig megfordulhat!:) Az en babam is fejfekvesu 25 hetes uh szerint.A szules elott is megfordulhat..:) 26hkm
2013. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mi lét veletek? Nekem is 1420g mérték a fiamat és idegeskedek h ez jó e vagy nem :(
2019. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!