Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok, és...

18 hetes kismama vagyok, és kb egy fél órája iszonyatos görcsöm van. Bevehetek egy nospat?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg légyszí,hogy nem feltétlenül jelent gondot!A férjem éjszakás,egyedül vagyok a két gyerkőcömmel,így még dokihoz sem tudok menni,csak holnap.Vérzés,barnázás nincs,remélem nem is lesz
2013. máj. 16. 20:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Bevettem 4 magnerotot az elmúlt egy órában,és már sokkal jobb.Érzem,ahogy folyamatosan lazulnak el az izmaim.Most aludtak el a gyerkőceim,mindjárt hívom a kórházat.
2013. máj. 16. 21:43
 12/16 Gabi86 ***** válasza:
100%
pihenés is segít meg,a magnézium ahogy írtad.holnap ha tudsz (a két gyerkőctől),pihenj sokat.
2013. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mennyi időssek a gyerekek?
2013. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A fiam januárban múlt 4,a lányom két hete volt 3.Hívtam a kórházat,magnéziumot és nospat javasoltak,na meg hogy aludjak egy jót.A kis pocaklakóm egyfolytában rugdosódik,úgyhogy remélem nem lesz semmi baj vele.
2013. máj. 16. 22:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha van otthon,akkor kálciumból is vegyél be még 2 szemet,mert a magnézium csak kálcium jelenlétében tud rendesen felszívódni és fordítva! Sok sikert! :)
2013. máj. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2013. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!