Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt olyan érzésetek...

Nektek is volt olyan érzésetek, h a babátok egészen oldalt és felül, bordatájékon nyúlkál majd belülről belétek markol?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban szinte minden este éreztem, egymás után többször is. Csak akkor marad abba, ha pózt váltok :)

2013. máj. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elèg furi így! :-)

Nekem is szokott oldalt lenni,sőt fent is van hogy èrzem,de az igen ritka.De mèg èn soha nem èreztem hogy belèmmarkolt volna.Az milyen èrzès??? Mert hát....èn nem tudnám. Hány hetes vagy amúgy?

2013. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma vagyok épp 30 hetes és pár napja érzem/csinálja. szerintem is nagyon furi, de határozottan markolásnak érzem.
2013. máj. 18. 18:41
 3/6 A kérdező kommentje:
milyen érzés: érzem, h ott nyúlkál, motoszkál, majd egyszercsak kicsit rászorít arra, amit megérintett. természtesen nem állítom, h tuti ez történik, de határozottan ennek érződik :)
2013. máj. 18. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Èrtem,akkor csak az lehet! Boldog babavárást ès minden jòt neked!! :-)
2013. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok babás meg még nem is készülök az lenni, de olyan jóóóó ilyesmiket olvasni, úgy elérzékenyülök..milyen furcsa és egyben csodás érzés lehet egy kisbaba.. :D
2013. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is, első és majd neked is, utolsó, ha arra kerül a sor :)
2013. máj. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!