Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt aluszékony a 4....

Más is volt aluszékony a 4. héttöl?

Figyelt kérdés
Hali, elvileg most vagyok a 4-5hétben, de már napok óta annyit tudnék aludni, estére mindíg olyan álmos vagyok, akkor is ha nem volt megeröltetö a nap...más is volt igy vele, hogy sokat tudott aludni vagy valami gond van velem?
2013. máj. 19. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Haja.Minden bajom is volt,mikor 6-ra be kellett mennem dolgozni:)
2013. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj,de még milyen sokat.Egész nap csak aludtam volna.

Mindig fáradt voltam.Volt,hogy délután 2-ig aludtam,mert nem bírtam kikelni az ágyból.Ez sajnos ilyen,és eltart még egy jó darabig!Kitartás!!

2013. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Még most is, 10 héttel később, ülve tudnék aludni du. 2-4 között, addigra fáradok el első körben :) Csodával határos , hogy most még ébren vagyok. :)
2013. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első 12 hetem úgy telt el hogy bárhol képes voltam elaludni akár még állva is.De aztán elmúlt.
2013. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Húh oké, elsö terhesség és elép parás vagyok:))
2013. máj. 19. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Nekem is első terhesség, az elején semmi bajom nem volt, na aztán jöttek a rosszullétek, nem voltak vészesek, de egyik pillanatról a másikra olyan hányingerem lett, hogy azt hittem meghalok. Na aztán az aluszékonyság, eleinte nem is volt olyan rossz, egy kicsit többet aludtam mint amúgy, na de a 12. héttől szinte csak alszok. Komolyan van nap mikor nincs erőm még az ágyból sem kikelni. 24 órából 15-18 bírok aludni. Na és ami a leginkább aggasztott, hol itt hol ott fájt, vagy itt nyílalt vagy ott. Na ilyenkor egyből pánikoltam. De semmi baj nem volt soha.
2013. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne is mond...én sajna tudom elég ciki de bealudtam a munkahelyemen is,Szó szerint amikor nem bírod nyitva tartani a szemed volt...Kb a 10 -11 héttől jobb lett,bár utána is fáradékonyabb voltam:-))
2013. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hihi, emlékszem, ki kellett mennem a hidegbe februárban, mert majd elaludtam munkában.


És, meg kell hogy mondjam, most 25 hetesen állandóan cask aludnék és feküdnék. XD

2013. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Naná! :) Most meg a 7.héthez közeledve a hányinger felébreszt :D
2013. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!