Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az fura, hogy én nem akarom...

Az fura, hogy én nem akarom majd tudni az első babám nemét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen fura, de a szíved joga. Én tuti nem bírnám ki, főleg amikor az orvos már kérdezi hogy na még mindig nem akarják tudni??? Akkor most ne nézzenek ide mert jól látszik stb. Ismerek egy párt aki kibirta és nem kérdezte meg. Én valahogy úgy érzem hgy ha tudod milxen nemű valahogy jobban is kötödnék hozzá. De persze biztos Te is éppúgy fogsz.
2013. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is gondolkozunk rajta, hogy nem szeretnénk tudni. Unisex szoba ötlet van. A ruhákkal viszont gondban vagyunk, szeretnék rózsaszínt is, ha lány....
2013. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már babás leszel akkor érdekelni fog.Hidd el.:)
2013. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Első gyereknél nekünk is mindegy volt, hogy milyen nemű lesz. Természetesen nem bírtuk ki, és megtudtuk, hogy fiú. Most viszont a 4-dik babánkat várjuk, aki tényleg meglepetés lesz, mivel van 3 fiunk. :) direkt nem akartuk tudni. És ugyanúgy már most nagyon szeretjük és várjuk. Úgyhogy szerintem mindegy, hogy az elsőt vagy éppen a 4-diket várják meglepinek.
2013. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Az kimaradt, hogy nem tudjuk, hogy kibírnánk-e :-)

Persze, ha 100%ra meg tudja mondani az orvos, akkor jó. Én inkább azét nem akarom tudni, mert félek, hogy lányos dolgokat vezünk és fiú vagy fordítva...

2013. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sztem lehet mindenből uniszexet venni, nem akarom ellányosítani vagy fiúsítani a gyerekszobát, mert ha mondjk utána másik nemű lesz, akkor mondjuk tiszta rózsaszín vagy tiszta kék a szoba... meg én úgyis ráadom majd ugyanazt, nem érdekel, persze fiúra szoknyát nem :D de már annyi ruha van a családban, hogy szinte vennem se kell!
2013. máj. 21. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fura. Vannak, akik a meglepetésre utaznak. :) Szíved joga, ahogy érzed majd. :)
2013. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fura,mi is igy szerettuk volna ,de a doki el szolta magat:))
2013. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
óó, a fene egye meg! hát csak ne szólja el magát, akkor szépen betapasztom majd a száját :D és nem volt rossz, hogy elárulta, holott nem akartátok??
2013. máj. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!