Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijesztettek tegnap....

Nagyon megijesztettek tegnap. Tényleg nagyon pici a pocaklakó?

Figyelt kérdés
Tegnap nst voltam, az is csak a második lett jó, mert aludt a drága de csináltak egy uh-t és nagyon kicsi a baba.39. hetet töltöttem és a baba adatai 33-34 hetesnek felenek meg. Kevesebb a magzatvíz és az orvos szerint kicsi a pocakom. A pici súlya kb 2300-2400gr az uh szerint. Nagyon belém tették az ideget. A kórházban azt mondták minden rendben igaz tényleg pici, de nem szül mindeki 4 kg gyereket.
2008. jún. 18. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj,nyugodj meg!Ha gond lenne,akkor már léptek volna az orvosok.Pihenj és egyél sokat!
2008. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 2630 gr-mal született meg a 40.héten.Minden rendben volt vele.Nem lesz semmi baj.Pihenj sokat és ne idegeskedj.
2008. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elég kicsi, de nem kell aggódni, mert ilyen súllyal már teljesen életképes..valószínüleg az fog történni, hogy szülés után kicsit tovább kell bent maradni a kórházban, amíg a 3 kg-ot legalább eléri, de ha még nem szülsz egy-kéthét alatt növekedhet is. Ne aggódj, ha mást nem mondott rendben van minden.A magzatvíz pedig ha nagyon kevés akkor megindíthatják a szülést hiszen már a 39. hétben vagy.semmi baj! Majd ha kint lesz megnő!
2008. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez csak mostanában "divat" hogy ilyen 3kg fölötti, majdnem 4kg-os babák születnek.és az u.h. becslése is tévedhet, hallottam én már 1kg-os tévedésről is.

ráérnek itt kinnt is megnőni :D

sok boldogságot!35hetes kismama

2008. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Az első gyerekem is kis súllyal születet a 41. hétre 2600 gr-mal. A Pocakom pedig direkt lemértem és 105 cm. Nem fektettek be, nem csináltak csak 1 uh-t.
2008. jún. 18. 11:49
 6/9 anonim válasza:
Szia, ne aggódj, semmi gond! Az én kislányom 2360 gr-mal születtett 11 nappal korábban a kiírtnál (rásegített a doki). Az én pocakom is kicsi volt, de a dokim észre sem vette. Úgy gondolta, mivel magas vagyok, ezért nem látszik nagyon a hasam. 7 napot voltunk anno a 5 helyett a kórházban, de sokkal gyorsabban gyarapodott, mint a "normál" súlyú babák. Már 2490 gr-mal jöttünk ki, nagy mennyiségeket szopott. Itt kint jobban fog fejlődni, ebből semmi hátránya nem származik, legfeljebb 6 helyett 7-8-szor szoptatod meg. Hidd el, tapasztalatból mondom. Kitartás!
2008. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem egyáltalán nem kicsi a hasad! Én a 40. hét végén szültem, és a szüléskor volt 106 cm a hasam, és 3,5 kg-os babám született. Nekem a doki soha nem mondta, hogy kicsi a hasam, sőt mindig megdicsért, hogy milyen csinos kismama vagyok. Viszont súlybecslést sem csinált soha, mert szerinte azok teljesen megbízhatatlanok. A vizsgálatok úgyis kimutatták volna, ha gond van.
2008. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is kicsi a hasad, én 98 cm-es pocival mentem szülni.


A 36-37. héten 2870g volt a babám, másfél hét múlva az uh 3700g-ot mutatott-a doki azt mondta ez a gép hülye, felejtsem el ilyen nincs, hogy 1 hét alatt 1 kg-ot hízzon...


3550-el szültem, túlhordtam 4 nappal. Tehát jót sosem mutatott az uh...


A fiamat 4 kg-ra saccolták, 3350-el született...

2008. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Sztem ne aggódj! Az én tesóm 38. hétre szült, 2470 gr-mal és 48 cm-rel. Nem mindenkinek lehet óriás babája.

Egy-két nappal tovább maradtak bent, de semmi baj nem volt, inkubátorban volt pár napot és ennyi. Ne aggódj!

2008. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!