Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem, gócom van,...

Terhes lettem, gócom van, félek, hogy károsítja a magzatot. Nem tudom megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés
Terhes lettem, van egy krónikus mandullagyulladásom, amit most műtettem volna meg. Nem tudni hogy vírus vagy baktérium, de antibiotikumra nem reagál. állandó hőemelkedésem van, és félek, a magzatkárosodástól. Nem tudom, mit tegyek,? Az orvos szerint ez nem éppen a legjobb, de csak ennyit mond semmi többet.. Nagyon félek hogy ... Megtartsam vagy ne.. : (.
2008. jún. 18. 12:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kérd ki még legalább egy másik nőgyógyász véleményét is mielőtt döntesz.
2008. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem is volt krónikus mandullagyulladásom és ki is vették.Szerintem a babát tartsd meg és mielőbb vetesd ki a manduládat.Csak ne altatásban műtsenek,mert az nem jó a babának.Nekem is úgy vették ki,hogy nem altattak és nem kellett belehalnom!Sok sikert!
2008. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2008. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszéld meg a fül-orr-gégésszel és a nődokival, mert nem kell már altatni, és ha időben megcsinálják a műtétet akkor lemehet a láz is és nem lesz baja a magzatnak, minél előbb menj, mert akkor még minden döntésre időben leszel.
2008. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Egy mandulaműtét ma már nem olyan nagy dolog,emiatt ne vetesd el a babát.És tényleg ne altassanak.Én nem is értem miért altatja el magát mindenki?Sokkal veszélyesebb,mint altatás nélkül.Fájni meg nem fáj,mert kapsz érzéstelenítőt!
2008. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
És műtét miatt nem lesz baja, a babának, ha vérzik a heg helye?És amiatt is aggódok, hogy a nyirokrendszerrel, biztosan nem károsodik?
2008. jún. 18. 12:35
 7/26 anonim ***** válasza:
A műtét helye nem vérzik sokáig,kb. 1-2 óra az egész!Ha vigyázol magadra műtét után,akkor be sem vérzik és nem lesz semmi gond!
2008. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Hát nekem tavaly nyáron vették ki,érzéstelenítésben de utána azt a két hetet a közellenségemnek se kívánom.Napi 6-cataflán mellett volt elviselhető a fájdalom.Szerintem kérd ki genetikusnak a véleményét!Üdv 36hetes kismama
2008. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Azért műttesd meg magad minél előbb,hogy ne tudjon károsodni a nyirokrendszeren keresztül,és antibiotikumot is szedjél.A mandulára ilyenkor már nem hat,de a babát megvédi!

Hány hetes terhes vagy?Írd meg légyszi!

2008. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd meg a babát.

A nővérem a terhessége elején sokáig magas lázzal küzdött és nagyon beteg volt (gyógyszret is szedett), ennek ellenére egészséges, csodaszép babát hozott a világra!

7 hetes kismama

2008. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!