Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha keveset eszek 2kg os babát...

Ha keveset eszek 2kg os babát fogok szülni? Hameg sokat eszek akkor 4kg os baba lessz?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2013. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem így működik
2013. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem lessz!! Úristen!
2013. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

NEM!!!

Ha keveset eszel, akkor esetleg fogyatékos gyereket szülsz, ha meg sokat, akkor szülés után tehénként fogsz kinézni.


De a gyerek súlyát befolyásolni nem lehet, az örökletes dolog.

2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez most komoly? Szerintem még pár évig ne vállalj gyereket!
2013. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hulyere zabalja magat (mar elnezest), es a baba sulyan kivul nem hizik semmit, valaki meg annyit eszik, mint egy kiseger, s megis annyi marad rajta, hogy el se hinne az ember. Megvaltozik az ember emesztese terhesseg alatt. En ugyanannyit ettem az elsovel, s megis 15 kilo jott fel. Most a masodikkal remelem nem lesz annyi:S
2013. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

?

Nem...Sokat zabáltam (elnézést,de a mennyiséget,csak így tudom kifejezni) és 2800 grammos babát szültem+nem is híztam sokat.

2013. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég. Remélem nem komoly a kérdés.

Ha keveset eszel, vitaminok, nyomelemek nélkül, akkor születHET egy koraszülött, méhen belül "retardálódott", tehát nem megfelelően fejlődő, később beteges gyereked. Aki lehet, hogy élete első heteit PIC, vagy koraszülött osztályon tölti.

Normálisan kell étkezni!

2013. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik...nagyrészt genetika, a baba születési súlya az anya születési súlyához szokott igazodni az esetek nagy részében.

Én terhességi cukor miatt 180 grammmos szénhidrátdiétán vagyok, tehát nem eszem sokat (az első 14 hétben pedig éjjel-nappal rosszul voltam, szinte semmit nem ettem, csak kis gyümölcslé ment le, 8 kg-t fogytam ezalatt), mégis 4 kg feletti babát jósolnak UH alapján (36 hetes vagyok). Első babával 160 grammos diétán voltam és 3800 grammal született. Én anno 3850 grammal születtem, szóval nálam stimmel nagyjából, hogy akkora babák mint én voltam.


Ha nem eszel akkor azzal max. méhen belül sorvadt babát fogsz elérni, ha zabálsz akkor növeled a terhességi cukor kialakulásának veszélyét, és te hízol meg és közdesz majd szülés után a kilókkal.

2013. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség!!! Ha ez így is van akkor nálam nagyon nem jött be!:D

172cm és 72kg lettem terhes és nem zabáltam,sőt fogytam eleinte. Összesen 9kg híztam a 41.hétig,mégis 4870g lett a lányom.


Ha nem eszel rendesen azzal csak azt éred el hogy a babád sem jut megfelelő tápanyaghoz,így természetes hogy pici lesz!

2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!